Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit gondoltok a H1N1 elleni...

Mit gondoltok a H1N1 elleni oltásról? (bővebben lenn)

Figyelt kérdés

Tanácstalanok vagyunk.Ki adatja be magának és ki nem?

É asztmás vagyok,tehát veszélyeztetett,de az oltóanyag még kísérleti.Most hallottam hogy meghalt egy fiú a vírus miatt,ill. attól kapott tüdőgyulladást,és asztmás volt. Ezért most nagyon megijedtem. Nem bízom az oltásban,félek hogy bajom lesz tőle,de a vírustól is félek. A háziorvos nem mondja meg őszintén hogy mi lenne a legjobb.Szerintem ők sem tudják igazán,de megpróbálnak rábeszélni,hogy fogyjon. Ki mit gondol?


2009. nov. 3. 20:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem figyelj picit jobban oda. Az a fiú még nem bizonyított, hogy abba halt bele, ugyanúgy, ahogy az a sok-sok ukrán sem abba halt bele. Szerintem semmitől nem kell félned. A sima influenzában is többen halnak meg évente.
2009. nov. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
14%
én ma írtam alá egy nyilatkozatot, hogy beleegyezek abba, hogy a gyermekeimet oltassák be az iskolában. magamnak is fel fogom íratni. komoly szakemberek fejlesztették ki az oltóanyagot
2009. nov. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az ukránokat tudom,hogy nem abban haltak meg.Mert más vírus van. Hát azt mondták hogy szinte biztos hogy attól,de meg kell várni a boncolást.:S De köszi a választ.
2009. nov. 3. 20:12
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Előfordulhat, hogy attól halt meg, de annak a fiúnak rengeteg más baja is volt, egy sima náthába is belehalt volna szegény.

Egyébként ezek a vakcinák kb csak 2-3 hónapra nyújtanak védettséget. És utána mit csinálsz?

2009. nov. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy-két orvosom(nem háziorvos) akiknek hinnék akármit is mondanának én az Ő szavukra hallgatnék mert bennük megbízom és ebben a témában(is) a legfontosabb a bizalom.

De itthon vagyok a 4 fal között így fel sem merült bennem az oltás kérdése.

2009. nov. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Dymo ***** válasza:
100%
asszem 47-en haltak meg ukrajnában,abból 3 vagy 4 (!) halt meg a h1n1 miatt, magyarul a másik vírus sokkal veszélyesebb,ott mégsincs ekkora hiszti
2009. nov. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen tisztában vagyok vele hogy Ukrajnában nem ez a vírus van. Én arra vagyok kíváncsi hogy ki adatja be és ki nem.
2009. nov. 3. 20:34
 8/12 Dymo ***** válasza:
100%
ja,akkor én nem :D
2009. nov. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Szerintem van benne valami:

Magyar felirattal



http://www.youtube.com/watch?v=hlgMvKGBa2k

2009. nov. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó válaszoló!

Ezt a videót én is láttam. a VAKCINA VESZÉLYES,mi sem oltatjuk be magunkat.

Jajj te jó ég, valamelyik válaszoló azt írta idázem "a védőoltást komoly szakemberek fejlesztették ki"

Gondolkozz már egy kicsitt kérlek, aki ezt írta!! Vajon miéet "kampányolnak" Falus Ferencel, meg az egészségügyoi miniszrettel, amikor is bemutatták a Tv-be, hogy beaoltattéák magukat. Épp van is egy kép,amin Falus Ferencet megkapta a "védőoltást" igen védőkuoakkal. Szerencsére valaki időben lementette a gépre, mert leszették a nertdől. Azt hitték, hogy hülyék az emeberk és nem veszik észre.

Kedves hozzászólól, aki ezt írta, amit idéztem tőlle, gondolkodj, beoltatnák magukat SOHA!! és mi az a sok ellenvélemény, az egyik orvos veszélyesnek tartaja, mivel septében káészült el a vakcina, és idő se volt, hogy teljesen leteszteljék, a másik orvos meg azt mondja nem veszélyes.Itt a lényegnek annak kellene lennie, hogy az orvosok és mindenki egyetértsen.

Miért van az, hogy az egyik percben még azt mondják a kismamák és 6 éven alauli gyermekeket nem szabad beoltani , utánna hirtelen már be szabad.

Állandóan nyomják a Tv-be az infulenzáról a híreket.

Érdekes...hogy mikor az emberek nem igazán vették az oltóanyagot, nem fogyott ,akkor hirtelen bejelentették, hogy Ukrajnában x beteg fertőződött meg meg x-en haltak meg, holott nem bizonyított témy, hogy a h1n1-től. Na igen és az magyar határhoz közeli ukránok kifosztották a magyar patikákat, elfogyott a h1n1 vakcina.

Az egész mögött pénz van és üzlet. A lényeg az, hogy az emberek félnek, jogosan, nem merik beoltatni magukat , és az állmanak ez pénzveszteség, mert nagyon sok pénzt beleölt a védőoltás gyártásába és nem térül meg.

Kérlek kicsit gondolkozz!! Ha jóbban megfigyelnéd a dolgokat észrevennéd az összefüggéseket.

Az is érdekes, hogy a hölgy aki a védőoltás után halt meg nem tudom hány nappal,próbálták eltusolni az ügyet, hogy nem a védőoltás mellékhatásába halt bele, hanem ráfogték a betegségére. Szívbeteg volt azt hiszem. Perce a boncoloás eredményét már nem hozták nyilvánosság elé.

Egyébként mindenki maga dönti el, hogy beadatja-e a védőoltást.

Azt biztos, hogy nem fogom és a családom se.

2009. nov. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!