Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Megfáztam. Mit csináljak,...

Megfáztam. Mit csináljak, hogy hétfőre elmúljon?

Figyelt kérdés
Keddtől kezdtem köhögni meg fájt a torkom is. Ma kezdett el fojni az orrom és alig tudok megszólalni, és ha sportolok, a szemem alatt fáj. Mit tegyek, hogy hétfőre elmúljon a megfázás? Valami praktikák?

2013. szept. 13. 17:53
 1/2 anonim válasza:
Sok C vitamin köhögésre kakukkfű tea mézzel. Pihenés!! Immuntámogatás valami gyógyszertári készítménnyel biztos ajánl egyet a patikus szerintem jó a neocitran és utána immunpro vagy coldrex is. Van olyan fürdősó vagy olaj ami kifejezetten megfázásra van eukaliptuszos! Az is nagyon jó!
2013. szept. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ahogy az első válaszoló is írta sok C vitamin.

Én ilyenkor rengeteg meleg teát iszok,pluszban mellé Neocitran mert az mindig bevált.

Úgy tudod még jobban erősíteni az immunrendszered,hogyha minden reggel eszel éhgyomorra egy kiskanál mézet. (de nem bolti mézet,hanem méhészektől kell venni).

Egy kis idő után hat és nagyon jó.

Jobbulást :)

2013. szept. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!