Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon erősen megfáztam,...

Nagyon erősen megfáztam, szinte folyamatosan tüsszögök. Mit vegyek/vehetek be, hogy minél előbb elmúljon?

Figyelt kérdés
A legfőbb baj az, hogy én "befelé" tüsszögök, azaz a nyomást befelé fojtom el. Mindig is így volt, nem tudok ezen változtatni. Veszélyeztetheti ez a terhességem az első trimeszterben? (mindig neocitran segített rajtam, de gondolom ezt most már nem lehet)
2007. dec. 3. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az igazság az, hogy nem tudom, mit lehte bevenni és mit nem. Ebben segít a gyógyszerész, illetve a te értékítéleted.

Én maradtam a forró teánál, levesnél, három pizsama, négy takaró és izzadás...

Két éjszaka alatt elmúlt minden bajom.

2007. dec. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha dolgozol, maradj otthon táppénzen, sok-sok fekvés jól bebugyolálva, forró gyümölcsteát kortyolva csodákra képes. Ha fáj a torkod, meleg vizes zsepi egy tetrapelusra, azt a torkod elé helyezve, a pelust a nyakad köré tekerve enyhíthetsz a panaszokon. Próbálj mindenféle gyógyszert elkerülni, a párodat küldd be a patikába, hátha tudnak javasolni valami homeos cuccot kismamáknak. (nekem az oscilo bevált)
2007. dec. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Homeopátiás szerek. C vitamin cseppek: Cebion és a Sinupret. Ezek homeopátiás szerek és terhesség alatt is szedhetők. Neocitránt és szopogatós szereket ne vegyél be mert tartalmaznak valamit ami felszívodik a magzatban. A fenti két szer használható és a védőnőm nekem ezt javasolta.

Sok sikert a babához!

2007. dec. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 34 hetes terhes vagyok és éppen most vagyok túl az influenzán!Nekem nem javasoltak semmit a gyógyszertárban,csak a torkomra torokfertőtlenitőt!/septofort/ A náthára forro teát ittam!
2007. dec. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!