Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek mehetek vele...

Szerintetek mehetek vele közösségbe, vagy maradjak otthon pár napot?

Figyelt kérdés

Tegnap óta van a bal szememen vírusos kötőhártya gyulladás. Holnap megyek el dokihoz, hogy adjon rá gyógyszert. Szerintetek otthon kell majd maradnom pár napig, vagy mehetek már holnap suliba? Mert a vírusos kötőhártya gyulladás az fertőző elvileg.


[link]


"A kötőhártyagyulladás mind a két formája nagyon fertőző, felnőttek és gyerekek egyaránt megfertőződhetnek tőle" "A vírusos kötőhártyagyulladásban szenvedő betegek általában néhány napig fertőzőek. Kérdezze meg orvosát, hogy mikortól mehet vissza gyermeke az iskolába, vagy az óvodába! A legtöbb helyen elvárt, hogy a gyerek legalább 24 órás kezelésen legyen túl, az iskolába való visszatérés előtt."


Volt már valakinek hasonló tapasztalata? Meddig volt "elzárva"?


Köszi a válaszokat!

16/L



2013. szept. 15. 15:26
 1/2 anonim ***** válasza:
szia gondolom azóta már elmúlt, hogy tudtál kigyógyulni?
2013. szept. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Igen, voltam vele dokinál, kaptam rá cseppet (Tobrex, napi 5x1-2 csepp egy héten át) és nagyon szépen elmúlt. Suliba is tudtam menni már aznap. :)
2013. szept. 29. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!