Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Túlzás a h1n1-virus téma?...

Túlzás a h1n1-virus téma? (bővebben lent! )

Figyelt kérdés
Biztos hogy attól halnak meg az emberek vagy volt más betegségük is? Felvennéd az oltást?
2009. nov. 5. 19:40
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
19%
19:59-es! Pont az ilyen barmoknak találták ki az oltást mint te! Anyukádéknak is adasd be! Kevesebben leszünk a hitetlen barmokkal!! Köszi előre is!!
2009. nov. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
35%

08.58-as : Aki másnak.. tudod?

Te ! Igen, egyszerű! Nem szégyelled magad?

Te vagy a sötét, mint a sakkbábu,kis köcs...g.

Van egy mondás. Ismered?


ISTEN NEM VER BOTTAL.

2009. nov. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
39%
A kérdezőnek: Ha amit te hozzáértőként leírtál igaz, akkor nagyon ijesztő.
2009. nov. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
80%

MIKRO CHIP AND DALE -ESEK!


Ez súlyos!!

Azért ez a tömény hülyeség! ez nem gyenge!

2009. nov. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
13:52! Mit akartál ezzel írni? Értelmesen írd le! Különben meg a tököm kivan az egésszel!
2009. nov. 9. 18:33
 16/23 anonim ***** válasza:
54%
Nanorobotokat csak 2068-ban találják fel. Legalábbis Isaac Asimov azt írja. Én neki hiszek. :)
2009. nov. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
25%
Korábban én írtam hogy van chip a védőoltásban. Van bizony, de nem a Magyarban. A Magyar oltás az egyik legerősebb változat, és Önmagában is eléggé problémás. A Tamiflu nevezetű amerikai oltónyagban van a Chip, a Magyar Fluval nevűben nincs. Szóval Nekünk annyira nem kell parázni, mint az amerikaiaknak. Nekünk biztos kitalálnak valami mást.
2009. nov. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
75%
Leoltattam múlthéten magam még nem hívott az FBI sem a KGB! :)úGYANÚGY FŐZÖK MOSOK TAKARÍTOK GYEREKEKET NEVELEK.IGAZ KICSIT ODAÉGETT TEGNAP ESTE A TÖKI POMPOS...JUJ!!!De fincsi volt!:)
2009. nov. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
36%

"A Tamiflu nevezetű amerikai oltónyagban van a Chip, a Magyar Fluval nevűben nincs."


A magyarok elég birkák, úgy döntöttek, nekünk nem kell chip! Nekünk már a chip se jár :(:(:(:(

2009. nov. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
51%

Ennyi felelőtlen embert....Remélem pont az ilyen marhák fognak kimúlni,mint aki azt írja,hogy chip van a védőoltásban!!Nagy betoncsizmát a lábatokra és tanuljatok úszni a Tiszába!!!

Bezzeg mikor a két kezedben fog meghalni az anyád,apád,gyereked a H1N1 miatt,akkor nem tudom hogy fog állni a szád!!!!

2009. nov. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!