Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ausztriában tényleg több a...

Ausztriában tényleg több a HIV pozitív személy?

Figyelt kérdés

Hogyan? Ausztria fejlettebb, bár tudom, ez nem ettől függ, de a lakossága is kisebb mint Magyarországé.


Hogyan lehetséges az, hogy 15ezer HIV fertőzött él Ausztriában, míg Mo.-n kb 5ezer?


Ez Ausztriában hogy oszlik el? Melyik tartomány a "legfertőzöttebb" ? Mert Magyarországon BAZ megye.



2013. szept. 26. 22:27
 1/5 A kérdező kommentje:

Vagy van erről statisztikai térkép? Mármint Ausztriáról. Magyarországról van.


De hogy hogy több van?

2013. szept. 26. 22:28
 2/5 A kérdező kommentje:

Jah és még vmi:


Olvastam (osztrák oldalon), hogy az osztrák HIV fertőzöttek több mint fele heteroszexuális. SZóval...

2013. szept. 26. 22:30
 3/5 anonim ***** válasza:

Pl. ezért: [link]


Bár ez nálunk is előfordulhat.

2013. szept. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyébként ezek csak becslések. Nálunk csak pár száz HIV fertőzöttet tartanak számon, akik regisztrálva vannak. Lehet, hogy nálunk is jóval több van, mint 5000. Ez kb. olyan, mint megsaccolni a cigányság számát.
2013. szept. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, én is az utolsó kommentelő gondolatmenetén indultam el. Csak én arra gondoltam, hogy Ausztria fejlettebb ország mint Magyarország, jóval. Lehet jobbak a programjai, és így több emberről derül ki hogy fertőzött, illetve több ember esik át szűrésen. Magyarországon nem szokták szűrni az embereket, lehet hogy sokkal de sokkal több fertőzött van, csak nem tudunk róluk.
2013. szept. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!