Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszataszító ha a bizonyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszataszító ha a bizonyos személy, akivel alakultok, a volt kapcsolatáról beszél sokat, nem feltétlen pozitív dolgokat?

Figyelt kérdés
Bonyolult a kérdés, de az én szemszögemből leírva: Van egy fiú akivel sokszor alakult már a viszonyunk, de a volt barátnője volt a téma. "Mennyire rossz volt, idióta volt, de azért voltak jó pillanatok vele. Ebben a parkban is sétáltunk, ebben a kerületben is vele voltam. De nem szeretem, idegesít, hogy lehettem vele?" Tehát amikor alakul a kapcsolatom vele, és ezeket hallgatom tőle, akkor számomra ez kiábrándító kicsit. Én sem beszélek a volt barátomról egyfolytában, pedig beszélhetnék. Engem ez eltaszított, és kérdőjelekkel áll, mert nem szívesen találkozok vele társaságban, vagyis visszamondom, vagy arra utalok, hogy nincs kedvem. Pedig nagyon szívesen mennék velük bárhova is, hogy ő is ott van, de egyszerűen nem bírom már hallgatni, idegesít ez a téma. Én reagálom túl?
2012. dec. 30. 22:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem lépett még túl rajta. Nem feltétlenül szereti még, lehet hogy csak nagyon átverte. Az önbizalmának egy darabja ott maradt, és mosta nyílt sebet tapogatja.

Legyezgesd egy kicsit. Ha valami pozitívat veszel észre rajta: okos volt, ügyes volt, jól néz ki, azt mondd meg neki.

Csak időben vegyél vissza, nehogy majd sok legyen.

2012. dec. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kamuzik a pasi. Valószinűleg a csaj nagyon megtáncoltatta..
2012. dec. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem reagálod túl, mert reagálsz semmit!

Ha fejben már összeraktad, le is tudtad írni, akkor mégis mi az atya úristenért nem mondtad már el neki?!

Te tényleg azt hiszed, hogy lesz ebből a kapcsolatból bármi is, ha a Gyakorikérdéseken beszélsz róla idegeneknek, ahelyett, hogy vele beszélnéd meg a kételyeidet?

2012. dec. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Volt egy nom aki allandoan a volt pasijarol beszelt, hogy mekkora bunko volt meg ilyen meg olyan es hogy en mennyivel jobb vagyok nala.Aztan visszament hozza...

En ebbol tanultam:)

2012. dec. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

4


Ó te szegény:XDDD Bocsi de ezt nem bírom megállni mosoly nélkül:)

2012. dec. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
:p Kosz az egyuterzest:D Nos, ez evekkel ezelott volt, azota szerencsere en is valtoztam.
2012. dec. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Még nem heverte ki az elöző kapcsit.Nekem is volt ilyen pasim,én se bírtam sokáig hallgatni ezért azt javasoltam hogy kicsit pihentessük a találkozást és inkább rendszeresen beszéljünk telefonon csak baráti szinten egyenlőre.Odáig jutottunk hogy amikor 3-4 napig nem hívtam,eljött a munkahelyem elé és azt mondta nagyon hiányzok neki,kezdjük új lapokkal.Többet szóba se hozta a volt barátnőjét.Ennyi
2012. dec. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm a válaszokat:)Remélem sikerül nekem új lappal indítani vele,türelmes leszek:)
2012. dec. 31. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!