Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Most elkaptam a h1n1et annak...

Most elkaptam a h1n1et annak ellenére hogy Pécsen nincs járvány, és nem utaztam? Ha igen mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ahogy a neten olvastam a tüneteket,teljesen rámillenek,fáj a fejem,három nepja nem megy le a lázam(ma volt a legkisebb 37.4),köhögök,fáj a torkom,szédülök ha felkelek,viszont a közérzetem ugyan olyan,hányingerem van,hasmenésem,szinte semmit nem eszek.Ennek ellenére az orvos nem mondott semmit,csak azt hogy ezen a héten semmiképpen nem megyek suliba.Szedek minden cuccot,antibiotikum,Algopyrin,Acc,meg mindent,most akkor azom lenne?Ha igen kellene félnem?
2009. nov. 9. 09:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Félned nem kell!Amit javaslok, hogy igyál sokat, mivel megy a hasad, meg amúgy is jó az!Szedjél C vitamint, napi 3-4000mg-ot simán bevehetsz!E mellett egyél fokhagymát is minden nap!Rendbe fogsz jönni, nem tudom, hogy h1n1-e ami neked van, de szerintem ne foglalkozz vele!Beteg vagy, meg kell gyógyulni, ennyi!Híradót meg ne nézz, mert csak fölöslegesen rád hozzák a frászt!:)
2009. nov. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%

Laborban tudják kimutatni -a beküldök minták 85% téves -nincs semmiféle járvány még csak influenza sem -ahoz heti 20.000 új megbetegedés kellene - félelmet keltenek az orvosoknak nem válaszolnak a 6 hete !!!feltett szakmai kérdéseikre -fogalmuk sincs mit hazudjanak huzzák az időt :

Az ÁNTSZ, és az OMNINVEST a hat hete írásban feltett hivatalos szakmai kérdésekre továbbra sem válaszol, emiatt sok orvos kénytelen bizonytalanságban várakoztatni a betegeit. A válasz elengedhetetlen az oltás kockázatbecslésének elvégzéséhez.


A kérdések nem a lottószámokra, hanem alapvető gyógyszerbiztonsági adatokra vonatkoztak, amire a választ kapásból tudnia kell mind a gyártónak, mind pedig a járványügyért felelős hatóságnak, ezért a válaszadás késleltetése, illetve az ÁNTSZ meglepő lépése, hogy levelünk után külső jogi képviseletet fogadtak a párbeszéd lefolytatására, érthetetlen.

egy háziorvos oldala : [link]

2009. nov. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szerintem se foglakozz azzal hogy H1N1-ed van-e vagy nem...csatlakozom az elöttem válaszolókhoz hogy igyál sokat és próbálj enni is mert attöl csak legyengül a szervezeted ha nem kap tápanyagot...elöször próbáld a jól bevált finom húslevesekkel és meglátod majd jobban leszel!

ez a H1N1 virus hülyeség arra jó hogy a buta ember megvegye a drága ellenanyagot és ezen egyesek jó sok pénzt keressenek.

az egyik barátomnak most "H1N1" vírusa van és mondta hogy ugyan ugy kezelik mint a többi influenzát...pihen és szedi a gyógyszereket és nem fog belehalni!!!ugyh ne ijedjen meg senki!csak a tv kapja fel a dolgot mert épp nincs mivel foglalkozni!

2009. nov. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha már csak hőemelkedésed van /37.4/ 38-ig az akkor a gyógyulás útján vagy.Tökmindegy mi volt abajod lényeg hogy túl vagy rajta!:)
2009. nov. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!