Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ajakherpeszem van. Hány nap...

Dt91 kérdése:

Ajakherpeszem van. Hány nap után csókolhatom meg a barátomat?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy sajna ritkán tudunk találkozni, és pár nap múlva (egészen pontosan szerdán találkoznánk), de nekem pénteken kijött a herpeszem (az elmúlt egy hónapban már másodjára...). Háromféle krémmel kenem (Richtofit, Zovirax, Herstat). Neki még sose volt herpesze egyébként.

2013. okt. 7. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Amíg teljesen meg nem gyógyul. :-/ am pálinkaval kend de amennyiszer csak tudod. Komolyan hat.
2013. okt. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha csókolóztok, akkor majd lesz... Méghozzá rendszeresen, mert a herpesz vírust nem lehet kiírtani, ahányszor legyengül az immunrendszer, annyiszor jön ki újra és újra.


Minden esetre szerintem elég önző dolog lenne, ha nem tudnál lemondani a csókolózásról betegen. Nálam ez nem fér össze a szeretettel: én ha szeretem a párom, óvom attól, hogy elkapjon tőlem bármit is.


Akkor lehet csókolózni, ha teljesen elmúlt. A krémek közül meg válassz egyet, ne keverj össze 3 félét.

2013. okt. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, ment a zöld kéz mindkettőre!

Persze, Isten őrizz, hogy elkapja tőlem, csak jajj, annyira bosszantó, hogy pont most jött ki :(

A pálinkás dolgot pedig kipróbálom!

2013. okt. 7. 20:44
 4/5 anonim ***** válasza:

ha már nem hólyagos, nem fertőz, tapasztalat :)

Egyébként ha érzed, hogy ég még az elején, és bekened foghagymával v. vöröshagymával, nem fog kijönni

2013. okt. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippet, majd a következőnél bevetem! :)

Egyébként nem bírta ki, megcsókolt, hiába szóltam... nagyon féltem, hogy megfertőztem, de szerencsére nem jött ki rajta! :)

Köszönöm a válaszokat!

2013. okt. 20. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!