Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Egészségügyben dolgozok és...

Egészségügyben dolgozok és sajnos elterjedt a hányás hasmenés fertőzés egy másik emeleten szerintetek meg tudom előzni a fertőzést?

Figyelt kérdés
Kicsi gyerekem van és nem szeretném hazavinni a fertőzést. A másik emeleten lévő betegek között sokaknak volt hányás és hasmenése de ahol én vagyok ott még nem. mosom a kezem minden után használok kesztyűt és fertőtlenítőt. szerintetek így el tudom kerülni a fertőzést, féltem a gyerekem mert még kicsi és nem akarom hogy beteg legyen

2013. okt. 23. 00:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Furcsa!!!! Te mint egészségügyi kérdezed ezt az amatöröktöl?????
2013. okt. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
te nagyon okos első válaszoló. Normális választ vártam, amúgy meg villanyszerelő a szakmám de beteghordóként dolgozok, vagy ez esetleg még nem jutott eszedbe??
2013. okt. 23. 01:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, a gondolkodásod alapján elég lett volna kiírnod egy kérdőjelet, mondván a kérdést majd mi kitaláljuk.

Szerinted honnan kellett volna tudnunk, hogy beteghordó vagy, nem nővér? Mondjuk beteghordóként is több illetékessel találkozol, akiktől ezt meg tudod kérdezni, mint amennyi itt valószínűsíthetőleg találkozik a kérdéseddel.

2013. okt. 23. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csináld ezeket az óvintézkedéseket,de az az igazság,hogy az ilyen vírusok a levegőben is benne vannak. Ami ellen nemigen tudsz mit tenni. Ha jó az immunrendszered elképzelhető,hogy te nem betegszel le,de így is haza tudod vinni.
2013. okt. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!