Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért gyengíti le az embert a...

Miért gyengíti le az embert a hasmenés?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel suliba se mentem, mert hasmenésem volt.

Aztán még 3-szor délelőtt, de azóta semmi. (néha fáj a hasam csak) És mintha beteg lennék, le vagyok gyengülve, rossz a közérzetem, stb. (lázmérő nincs itthon, de szerintem hőemelkedésem is volt tegnap este)

Azóta jobban vagyok, de még mindig gyengének érzem magam.

És azt szeretném tudni, hogy a tegnapi hasmenések miatt vagyok most ilyen gyenge? Ennyire képes lenne legyengíteni a hasmenés? Vagy lehet, hogy vírusfertőzésem van?


Köszi!! :))



2012. szept. 26. 10:06
 1/4 A kérdező kommentje:

ja igen még ennyit hozzáfűznék, hogy nagyon sok folyadékot ittam tegnap (3 liter fölött!!), mert egyfolytában szomjad voltam..ez lehetséges amiatt, mert hasmenésem volt, vagy hogy fertőzésem van?

arra is gyanakodtam, hogy magas lett a cukrom, mert annak is hasonlóak a tünetei...szerintetek?

2012. szept. 26. 10:11
 2/4 A kérdező kommentje:
szomjas*
2012. szept. 26. 10:12
 3/4 A kérdező kommentje:
és kb. fél-1 óránként pisilni jártam, és sokat vizeltem...
2012. szept. 26. 10:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, legyengíti. Nekem is legyengítette a szervezetem, amikor ment a hasam. Azért voltál szomjas, mert kiszáradsz. Minél többet mész wc-re, annál jobban kiszáradsz. Jól tetted, hogy sok folyadékot ittál, ezzel is segíted tisztítani a szervezeted.
2012. szept. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!