Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit csináljak? Hogyan tanuljak...

Mit csináljak? Hogyan tanuljak betegen?

Figyelt kérdés
Az idén nagyon sokat voltam beteg. Mindig visszakapom a náthát, hetente visszakapom,most megint nagyon beteg vagyok. A héten még 5-6 dolgozat vár rám.Egészségesen is megterhelő, nemhogy ilyen betegen. folyik az orrom,köhögés, torokfájás, mellkasi fájdalom a köhögéstől, torokfájás, szájkiszáradás. Az utóbbi két estén 3-4 órát tudtam csak aludni, nagyon gyenge vagyok. Viszont jó lenne bemennem, mert már 64 órát hiányoztam az idén. Centrum vitamint szedek egy hónapja, de nem nagyon segít, hogy kevesebbet legyek beteg. Még régebben írt fel a doki köhögés csillapítót, most anya biztatására azt szedem, meg sok folyadék. A pihenés dolog viszont nem jön össze, d elehetetlen így tanulni. Kész vagyok...
2013. nov. 5. 17:35
 1/2 anonim válasza:
Hát ez durva sok vitamin (gyumölcs) aludj sokat és úgy próbálj meg tanulni
2013. nov. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ma a suliban is nagyon rosszul voltam, remegtem.
2013. nov. 5. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!