Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Herpesz! Mitől múlik el...

Herpesz! Mitől múlik el nagyon gyorsan? SOS

Figyelt kérdés
Tegnap reggelre kijött a szám szélén.Iszonyat nagy.Rögtön szóltam anyunak,ő hozott nekem cinkpasztát,és betadin oldatot.Kenegettem velük,de nem látom hogy száradna.Még ma bekentem fokhagymával,meg propolis oldattal is.Nagyon tanácstalan vagyok,mert most szombat van és kedden találkozok barátommal.Kérlek segítsetek,hogy mulasszam el addig?? :((

2013. nov. 9. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ugy hogy be mész a patikába és a legjobb krémet veszed kb 1000-15000 de az1500 nem bizti én délután máskap reggel semmi :) remélem tudtam segiteni
2013. nov. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
elvileg a betadin kenőcs elég hamar leszárítja, vagyis nekem az a tapasztalatom ..
2013. nov. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy hétnél hamarabb nem gyógyul meg sajnos. A Zovirax kenőcs a legjobb rá. Ezt ha tartasz otthon és a legelején bekened, akkor visszafordul és nem jön ki.
2013. nov. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nincsenek csodaszerek. Herpesztapaszt tudsz használni, ami kicsit rövidíti a gyógyulási időt, mert megakadályozza, hogy a seb szétnyíljon és undorító legyen. A fájdalom és viszketés is kisebb, és míg fel van tapasztva, arra sminkelhetsz is, de smink nélkül is sokkal kevésbé feltűnő a herpesz úgy.


Viszont ne felszívódóst kérjél. Az drágább, és rossz.


Viszont a barátodat megfertőzheted, ha csókolóztok, szóval én lemondanám a keddet... asszem.

2013. nov. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!