Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen készítmény jó az...

Milyen készítmény jó az immunrendszer "karbantartásához"?

Figyelt kérdés
Érzem, hogy nem a régi, sokat vagyok álmos vagy épp nem tudok aludni, a herpesz a számon sokszor kijön, főleg ebben az időszakban. Most már allergiás is vagyok valamire, úgyhogy szeretnék valami igazán jó cuccot, ami VALÓBAN erősíti az immunrendszerem. Sosem próbáltam még a Béres cseppet, mi a véleményetek róla? Esetleg más minőségi multivitamin? Szedtem egyet, de nem éreztem, hogy bármi változott volna. Úgy érzem tényleg nagyon gyenge szegény szervezetem, pedig rengetek gyümölcsöt és zöldséget eszem...

2013. nov. 14. 17:05
 1/3 anonim válasza:

Én régebben szedtem Béres cseppet és akkor utána pár hónapig "kitartott" az immunrendszerem, nem kaptam el semmilyen nyavalyát.

Most megint elkezdtem szedni, mert itt a szokásos őszi/téli víruskommandó és jó lenne nem lebetegedni. :)

2013. nov. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!A herpesz megjelenése és a fáradékonyság is valóban a legyengült immunrendszerre utalhat.Sajnos ma már a zöldségekben, gyúmölcsökben is egyre kevesebb a vitamin, ásványi anyag, így azok pótlása szükséges.A Béres cseppekről is megoszlanak a vélemények.Én stabilizált aloe vera és egyéb minőségi gyógynövény alapú vitaminokat fogyasztok.E mellett az immunrendszer megerősítéséhez fontos a bélflóra helyeállítása többféle hasznos bélbacit nagy csíraszámban tartalmazó probiotikummal.Az allergiás problémáknál is jól használhatók a gyógynövények.Sok ismerősömnek segítettek már.
2013. nov. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mondanál valami terméknevet, vagy honlapot, ahol elindulhatok?
2013. nov. 15. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!