Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Cukorbetegség érdekesség....

Cukorbetegség érdekesség. Szerintetek lehetséges?

Figyelt kérdés
Lassan 1 éve vagyok cukor beteg. Az utóbbi időkben egyre alacsonyabb cukraim vannak 3 hónapja pedig van amikor kevesebb inzulint adok be hogy ne essen le..Van amikor naponta 5-6-7-szer le esik a cukrom. Azt tudni kell hogy 49,6-os cukorom volt(sima rutin vérvételnél derült ki) és semmi bajom nem volt.. iskolába jártam tesiztem stb. Az lenne a kérdésem hogy lehet hogy esetleg megfordul ez a folyamat? Kérlek csak értelmes válaszolak irjatok. Köszönöm :) Márk 16 Budapest

2013. nov. 15. 14:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Akkor csökkentsd az inzulint, nem jó ha naponta többször leesik. Nekem is volt egy ilyen időszakom az elején, az ebédi inzulint el is hagytam pár napig. De utánna vissza kellett emelni, nem múlt el:)
2013. nov. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49,6-os cukor biztos,ohgy jól írtad. Abban meg kellett volna halnod!
2013. nov. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
19%

Attól függ milyen állapotban vagy, de a cukorbetegség gyógyítható. Persze nem úgy, hogy az orvosod elkezd inzulinnal tömni.


Tehát igen, valóban javulhat az állapotod, DE ezt az inzulin tönkreteheti. Érdemes lenne utána nézned, hogyan kezelik a cukorbetegséget. Gondolom aki az inzulint felírta, az nem sokat mondott a gyógyulás lehetőségeiről.. szóval komolyabb források után kellene nézned, másik orvossal konzultáljál.


Ha mindenképpen kell inzulin, akkor is lehet olyan táplálkozást összeállítani, hogy minimalizálhasd a gyógyszer szükségletet, ez fontos az életminőséged szempontjából.

2013. nov. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#3 Pontosan melyik orvos vállalja a nevét ilyen dolgokhoz?
2013. nov. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
dr. Tóth Csaba. De bármelyik orvos megteheti. Sőt még én is, bár nem vagyok orvos.
2013. nov. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%

Egyébként sokat mókáznak ezzel az anyagcserezavarral. Kicsit sem segítik elő a terjedését, áá nem


[link]

2013. nov. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#2-es váleszoló,tudom hogy meg kellet volna halnom ekkora cukor mellett. de ha szeretnéd december 2-3. körül eltudok küldeni egy képet a leletről mert akkor megyek dokihoz és akkor elkérhetem ha gondolod.
2013. nov. 15. 16:35
 8/8 A kérdező kommentje:
A többi kommentet meg köszönöm lehet utána olvasok ezeknek a módszereknek.
2013. nov. 15. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!