Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehet valami fertőzésem...

Lehet valami fertőzésem mégis? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Szeptemberben egy hónapig beteg voltam, tüszős mandulagyulladásom volt, aztán két hétig minden rendben volt, majd hirtelen megint belázasodtam, de csak 2-3 napra. A körzeti azt állítótta h valahol a szervezetemben valmai gyulladás volt, kilettem vizsgálva, allergológusnál voltam, fogorvosnál, egyszerűen az összesnél, nődokinál is. És sehol se találtak gyulladást. Akkor mondták h elképzelhetó h nem volt teljesen kikezelve a mandulagyulladásom, és levan gyengülve az immunrendszerem, ezért térhetett vissza. Szóval a lényeg annyi, h a nődoki is kivizsgált, ultrahanggal is, és semmi fertőzés vagy bármi gyulladásom nincs aztmondta, viszont tegnaptól enyhén viszket a puncim, de nem piros néha viszket csak de nem olyan vészes, csak néha azért kellemetlen. így aztán a folyásom is megtúrósodik, a dörzösléstől. Na meg kicsit furcsa szaga is van. Egy hónapja volt gombás fertőzésem az antibiotikumtól, most is szedtem, vasárnap vettem be az utolsót, de amelett szedtem probiotikumot, lehetséges h mégiscsak valami fertőzés lehet a viszketés oka? Annyira nem vészes, de szerintem ez így nincs rendjén. Köszönöm előre is a válaszokat.
2009. nov. 18. 13:12
 1/2 A kérdező kommentje:
*körzeti doki
2009. nov. 18. 13:12
 2/2 A kérdező kommentje:

Ja és még valami, vasárnap szeretkeztem a barátommal és egy idő után égetett, fájt a gátam és a hüvelyem környéke. Mitől elhet ez, ha egyszer a nőgyógyász nem észlelt semmi gyulladást?

Gumival szeretkezünk, ha ez számít valamit. Lehet h allergiás lennék rá? Az szerintem megnyilvánulna minden egyes alkalomnál, és msot csak másodszor nyilvánult meg. Köszönöm erre is a válaszokat:$

2009. nov. 18. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!