Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hepatitisz A oltás után...

Hepatitisz A oltás után fertőzmég a virus?

Figyelt kérdés

Párom lett Hep.A-s mi holnap kapunk oltást a kislànyommal.De nem tudom hogy mi fertőzöttek vagyuk e.Ovibol meg a munkàbol 30napra eltiltottak minket.De én nem engedhetem meg magamnak hogy kimaradjak ennyit.(kirugnak)Holnap beszèlek az Antsz-el ès szeretnék mindent tudni hogy ha lehet kérhessem a feloldàsàt a tiltásnak.

Kérhetek vér vizelet vizsgâlatot amiből kiderülhat hogy mi is fertőzöttek vagyunk e?

Én ugy gondolom hogy ha nincs jelen a virus a szervezetünkbe vagy màr àtestünk esetleg koràbban rajta és nem fertőzhetünk akkor nem tarthatnak itthon.

Sajnos az orvosoknak nincs ideje beszélgetni ilyen aprosagokrol.

De ugy érzem tulzàs ez a tiltas.

Pàrom nem fertöző betegekkel fekszik bent.Semmi ellatast nem kap.Nincs semmi tünete.Mi is teljesen jòl vagyunk.Az oltàst is ràér péntek óta pihen a hütőben.Nem adjabe senki a korhàzban mert ez az Ambulanci területe és az csak hétfőn van.Kérdem én ha ezt ennyire lazàn kezeli mindenki akkor miért kell tönkretenni ezzel mindent ha nem muszàj? Csak egy nyanvatt vizsgàlat kéne.

Nem szeretném ha ràmenne az eltünk erre a betegségre.

Sajnos pàrom munkanélküli jelen pillanatban és ha veszítem a munkàm nagyon nagy bajba leszünk.(albérlet,karàcsony stb.)


2013. nov. 24. 21:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!