Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A doki szerint légcsőgyulladás...

A doki szerint légcsőgyulladásom van. Már 3hete beteg vagyok eddig csak felsőléguti fertőzésem volt. Normális hogy nem kaptam antibiotikumot? Menjek fül-orr gégészetre?

Figyelt kérdés

Lázas nam vagyok, de már 3hete beteg vagyok. Mostmár nagyon fáj a mellkasom, köhögésnél úgy érzem, mintha ki akarna szakadni a helyéről. Elmentem dokihoz, sokáig hallgatta a hátam meg a mellkasom és azt mondta légcsőgyulladásom van. mégsem írt ki antibiotikumot. Fortedolt kaptam, aminek a betegtájékoztatóján ez van:

"A Fortedol tabletta nem-szteroid gyulladásgátló szer. Gyulladáscsökkentő, fájdalom-és lázcsillapító hatású.

A Fortedol tabletta különböző fájdalmas gyulladásos állapotok (pl. rándulás, fogorvosi és orthopédiai sebészeti beavatkozást követően), fájdalmas és/vagy gyulladásos nőgyógyászati állapotok, gerincfájdalmak rövid távú kezelésére, reumás izületi és csont-izületi megbetegedések hosszú távú kezelésére javallt. Más gyógyszerekkel együtt súlyos fájdalmas gyulladásos fül-, orr- és torokfertőzésekben javallt."


Nem kellene emellé akkor még más is??? Menjek el inkább hétfőn a fül-orr-gégészetre??? Nem akarok aggodalmaskodónak tűnni, de így 3hét után már szeretnék végre meggyógyulni.


2009. nov. 20. 20:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha ennyire bizonytalan vagy, akkor menj orvoshoz, és kérdezz rá!
2009. nov. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!