Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ettem nyers krumplut, itam...

Ettem nyers krumplut, itam sos kavet most lazas leszek? 6:30-ig kene a valasz

Figyelt kérdés

Vettem egy krumplit meghamoztam 4-be vagtam s az egyik darabjat megetem...utana itam egy pohar kavet 2 kaveskanalnyi soval...ettol vegre lazas leszek? Tudom,hogy nem jo,hogy ilyeneket csinalok de muszaj...kerlek hasznos valaszt adjatok...elore is koszonom

.bocsanat a helyesirasert


2013. dec. 9. 05:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem simán menj el orvoshoz!!

Úgy látom szükséges!!!

2013. dec. 9. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Na, menjél szépen iskolába és írd meg azt a dolgozatot. Egyébként ettől nem leszel lázas, nem is tudom honnan veszik a kölykök ezeket a marhaságokat.
2013. dec. 9. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
semmi bajod nem lesz tőle :D
2013. dec. 9. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Én tegnap takaróban es egy szal poloban kiultem az erkelyre. Most épp otthonrol irok, mivel egesz este dongetett a 39,4 fokos laz...
2013. dec. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

4-es és a kérdező... Gratula nektek.

Kérdező: Miért nem akarsz suliba menni? Hány éves vagy?

Biztos csak egy doga miatt? (Én azért csináltam ilyeneket, mert engem kiközösítettek, utáltak, inkább feküdtem betegen, minthogy állandóan bántsanak)...

2013. dec. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Erkelyes vagyok. Nem azert csinaltam, teljesen veletlenul jött ossze. Pusztqn leírtam a tapasztalatomat.
2013. dec. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Oszzejot egesz nap lazasan fekutem...es kipihentem magam...nm volt doga vagy ilyenek...ki vagyok kozositve meg minden.. szoval nincs nagy kefvem suliba menni
2013. dec. 9. 19:23
 8/9 Klaucka válasza:
Be kell, hogy valljam én is csináltam ilyesmi idióta dolgokat, hogy ne keljen suliba mennem. Egy kb. 3-4 dl kávét 3 (kávéskanál) sóval leküldtem. Soha, ismétlem, SOHA NE CSINÁLJ ILYET!!! Miután nagy nehezen leküldtem az adagot, 1 évig nem is mertem kávéra nézni. De ez engem akkor nem érdekelt, én örültem, hogy nem kell mennem suliba, nem írok dogát, nem felelek, mert beteg leszek. Aha, oké beteg lettem elmentünk orvoshoz faterral, olyan tüneteim voltak, hogy még az orvos sem tudta megmondani, hogy mi a bajom... szóval mehettem vérvételre és egyéb kedves, aranyos dolgokra.. és a legjobb az, hogy aznap nem is volt suli.. Szóval inkább tanuljatok!
2013. dec. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem lenne célszerűbb,megkeresni az okot amiért kiközösítenek?

Nem menekülhetsz folyton!

2013. dec. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!