Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogy lehet mesterségesen...

Hogy lehet mesterségesen lebetegíteni magam?

Figyelt kérdés
Nem akarok beteg lenni, csak érdekel, hogy ha nemtudom... Mezitláb körbesétálok a kerten ilyen időben, akkor megfázok tőle? Vagy ha nemtudom jeges vizet iszok félmeztelenül kint :D mert húgom minden áron le akarja most betegíteni magát, merthogy kell neki egy hét pihi :| Hiába mondom ne cisnálja de... Ettől lesz baja?
2009. nov. 23. 22:17
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsi hogy kuszán fogalmaztam de késő van:S
2009. nov. 23. 22:24
 2/8 anonim ***** válasza:

Sztem ha van egy rendes doktor bácsi akkor kiírja egy hétre.

Bár ez nem válasz,de jobb mint betegnek lenni. Amúgy hideg jégkrém hiányos öltözet hogy megfázzon. Azért fürdés után ne álljon kia hidegbe mert tüdögyuszit kap és az több hét szabi.

NA mindegy én csak kiíratnám magam. Elmegy előadja hogy itt fáj ott fáj lázas is volt...

2009. nov. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
jó én megértem hogy kivan mert most 8.os és nagyon hajtják őket a felvételi miatt. de ez akkor sem megoldás
2009. nov. 23. 22:32
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha már a nyolcadikos iramot nem bírja, akkor mi lesz később? Vagy a munkahelyén? Hisztis gyerekek... egy hét pihi....
2009. nov. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

hé nyolcadikban tényleg nagyon hajtják őket. én még emlékszem! hát pl ha ecetet iszik vagy krétát eszik :D

vagy elmegy az orvoshoz és mondja h hasmenése volt meg hányingere van és fáj a hasa. Arra az orvos is csak azt tudja mondani, h vírus.

2009. nov. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Találkozzon velem és megfertőzöm , úgyis össze szedtem ezt a h1n1 sz@rt -.-"
2009. nov. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ha mezitláb körbesétál a kerten akkor csak nézhet majd x év mulva, hogy mért nem lehet gyereke, mert jól felfázik.


én is voltam 8. os, sőt érettségiztem is, sőt letettem egy 5-öd évet, ami kb 20xosa a 8.nak. tudom, hogy nehéz meg sz@r, de ki kell birni. minket is agyon hajtottak, de ha lemarad sokkal nehezebb lesz.


egyébként miért minden diák a téli szünet előtt 2 héttel akar 1 hét pihit??? ez már nem is tudom hanyadik ilyen kérdés a héten... ezt a kis időt igazán ki lehet már birni és betegen a karácsonyi szünetben nem a legfrankóbb. sztem ezt vedd (ja bocsi a tesód vegye) figyelembe!!

2009. nov. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én mondtam neki hogy nemsoká szünet, de hogy ő nem bírja. De mondjuk a város legerősebb általánosába jár és tényleg nagyon kemények. De én is oda jártam, kibírtam. Élek... Persze én is próbálkoztam hasonló trükkökkel, de már örülök hogy nem vált be
2009. nov. 24. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!