Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kis barna darabokat köhögök...

Kis barna darabokat köhögök fel, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Még egy jó ideje arcüreg gyulladásom van és most rá meg is fáztam, kedd től fogok úrja iskolába menni... Mindig is éreztem hogy hátul a torkomon mintha váladék folyna le és e miatt már egy jó ideje köhögök és az se múlik el,úgy ahogy az arcüreg gyulladás sem. Ma este fürdésnél köhögtem és mondom ne nyeljem már vissza és ki köptem. Nagyon kis barna darabkák voltak, köhögtem még utánna egy párat, egy kicsi még jött de nem sok. Utána mondjuk egy kicsit megijedtem hogy mi lehet ez! köhögtem még egy párat de már nem jött. Mi lehetett ez? Valami lerakódás? vagy mi? Ez volt az első alkalom hogy ilyet vettem észre a köpetembe!

2013. dec. 15. 23:48
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja meg még azt ki felejtettem hogy a fülem sincs a legnagyobb rendbe ezek miatt,azzal voltunk orvonál is Fülkürthurutot állapított meg de valahogy az sem akar elmúlni mit az arcüreggyulladás se
2013. dec. 15. 23:54
 2/8 anonim válasza:
Szerintem orvossql kéne megnézetnivmert ha a tüdőből jön lehet daganatos megbetegedés de mivel írgad hogy a torkodban éreztél váladékot szerintem biztos hogy az vagy barna színű takony
2013. dec. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ne szopass már most komoly nagyon megijedtem!!! daganaaat??? basszus! de 16 éves vagyok,nem dohányzok még a füsttől is köhögök! na holnap go orvos!
2013. dec. 16. 00:00
 4/8 anonim ***** válasza:
Mivel barna minél elöbb menj orovoshoz. A barna az mindig alvatt vér. az a kérdés honnan jött, erre cak orvos tud választa adni, még ma menj el ez nem játék.
2013. dec. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Valószínűbb valami nagyon durva gyulladás, de ezzel semmi szín alatt ne menj kedden vissza a suliba.
2013. dec. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A barna valami az lehet alvadt vér is. Lehetséges, hogy megerőlteted magad amikor köhögsz, de lehet a tüdő rosszindulatú elváltozása is...

Nem szabad rosszra gondolni, de ezzel a tünettel el kell menni pulmonológushoz (tüdőgyógyász), és Ő majd elküldi laborba felköhögött darabokat! Nem is értem mit késlekedsz egy ilyen nem mindennapi tünettel?

2013. dec. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
de ilyen barna cuccot már az orromból is fújtam! Ma kell visszamennem a házi órvoshoz. akkor feltétlen mondom neki!
2013. dec. 16. 11:37
 8/8 A kérdező kommentje:
Meg am a takonyba volt amit ki köpetem tehát nem magába!
2013. dec. 16. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!