Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az anyajegyem körül kicsit...

Az anyajegyem körül kicsit piros a bőr ez bajt jelenthet?

Figyelt kérdés
Van egy anyajegyem ami körül kicsit piros a bőröm, nem fáj, nem viszket meg semmi ilyesmi csak kicsit aggódom!
2009. nov. 28. 08:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj el bőrgyógyászatra.Nekem is így kezdődött.Piros volt,aztán viszketett,és végül már elkezdett vérezni is.Nem tudom a tied hol van és mekkora...ha szükséges ambuláns műtéttel lebeszik.Negyed óra az egész.
2009. nov. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindig olyan volt, akkor semmi gond. Nekem is van egy olyan anyajegyem, megnézettem bőrgyógyásszal és azt mondta, hogy ez normális. Azért nem árt, ha te is megnézeted!
2009. nov. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A vállamon van kb. 2 cm-es pír van mellette...remélem nincs nagy baj...pár napja vettem észre, azóta nem nőtt meg semmi ilyesmi...lehet valami allergiás reakció is?
2009. nov. 28. 18:27
 4/4 A kérdező kommentje:
Második válaszoló: neked mekkora a piros rész körülötte?
2009. nov. 28. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!