Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehet Chlamydiám van. Hogy...

Lehet Chlamydiám van. Hogy mondjam el a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

5 hete vagyunk együtt, nekem előtte 3 hónapig nem volt semmilyen nemi kapcsolatom (abból a kapcsolatból nem vettem észre nemi problémát), neki elvileg 1 évig nem volt senkije előttem. Olvastam, hogy 1-3 hét alatt jönnek elő a tünetek (ha előjönnek). Ő gondolom nem vett észre semmit, különben biztos kezeltette volna, nálam viszont pár napja enyhe csípés jelentkezik vizeléskor, és furcsa szürkésfehér előváladékom van. Illetve egy kis piros pötty van a makkom tetején a fityma felől, amiről eleinte azt hittem a fogával sértette meg egy kicsit, de ugyanolyan mint volt, így úgy fest ez is valami fertőzés lehet...


Elmondanám én neki kertelés nélkül alapesetben, a probléma viszont ott van, hogy épp tegnap illetve ma voltam először a szüleinél vele és csak telefonon tudom elérni a héten, ami pedig irtó kínos lenne egy jól sikerült bemutatkozás után. Vasárnap találkozunk leghamarabb, arra meg rá van készülve nagyon, hogy együtt leszünk újra. Ráadásul vizsgaidőszak is...


Szóval szerintetek mit tegyek? Hívjam fel holnap reggel, vagy várjam meg mit mond az orvos? (holnap első dolgom lesz felkeresni)



2014. jan. 1. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Orvos.-Megmondja mi a probléma és a kezelést is,valószínű a párodat is kezelni kell,a doki ezt is elmondja.Ezek felnőtt dolgok,felnőttként kell kezelni,rögtön-minél hamarabb túl legyetek rajta.Az orvos után beszélj vele.
2014. jan. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Holnap először doki,aztán utána hívd fel,ha már tudod,hogy mi lehet a baj. Ha olyan jellegű a probléma úgyis kezelni kell őt is.
2014. jan. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi!


Fejlemények: urulógiáról -> megyei kórházból -> bőr- és nemibeteg gondozóba irányítás után (ők meg fél órán keresztül nem vették fel...) holnap reggel 7 és 9 között mehetek, de 6 hetes várólista van, lehet sorra sem kerülök.

Sík ideg vagyok.


Egyébként van arra esély, hogy elég csak vizeletet adni, vagy vért venni? Legalább az megnyugtatna.

2014. jan. 2. 09:06
 4/4 anonim ***** válasza:
A vizeletnek sok értelme nincs ilyenkor. A váladékot kell megvizsgálni. Nem fogsz várólistára kerülni,mert ilyen panasszal azonnal el kell,hogy lássanak. Ne is kell telefonálnod,tudd meg,hogy mikor van rendelési idő és menj oda. Ez biztosan így van, bőr-,nemibeteggondozóban dolgozom :)
2014. jan. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!