Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi használ a legjobban begyull...

Mi használ a legjobban begyulladt szemöldök piercingre?

Figyelt kérdés
Betadine,Tetran vagy Hidrogénperoxid? Még tavaly Januárban szúrattam szemöldök piercinget,rá max. egy hónappal begyulladt, de nem vettük egyből észre,vagyis hát észre vettük de azt hittük rá hogy pattanás,mert úgy nézett ki,és szokatlanul kicsit távolabb volt a piercingtől mint amit interneten láttunk, de végül nagyobb lett és rájöttünk hogy az az. Kiszedtem mert ezt mondta már a pc-és is,mára már elmúlt a duzzanat, de 1 négyzet centi méternyi területen még mindig halványan piros-rózsaszín,ami zavar egy kicsit,de annyira nem érdekel. Másfél év múlva újra szeretném szúratni,orvosi fém helyett 14 karátos arannyal bevont orvosi fémmel,szóval futtatott arannyal,és szeretnék előre felkészülni ilyen helyzetekre. Melyiket vegyem meg?

2014. jan. 23. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Az asszonynak soha nem gyógyult be a piercingje, sem az arany, sem a orvosi fém, sem az ezüst. Esetleg próbáld meg a "tengeri só", desztillált víz keverékével mosogatni az új szúrást és talán szilikon piercinget berakatni. Valószínű te is allergiás vagy a fémre.
2014. jan. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt mondod? Sima műanyag vagy akril nem felel meg?
2014. jan. 24. 20:29
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Amiben nincs fém, szerintem jó lehet.De ebben ne vagyok jártas. A barátom piercinget is "szerel be", ő nekünk anno ezt tanácsolta.
2014. jan. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!