Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Herpeszre az orvos Isoprinosin...

Herpeszre az orvos Isoprinosine-t írt fel, mennyire lesz hatásos?

Figyelt kérdés
Holnap vesz tőlem vért, aztán holnaputántól szednem kell 1 hétig. Egy hónapba már 3. herpeszem jelent meg és mindig a legrosszabb időpontokba, mostmár tényleg elegem lett belőle. Ez a gyógyszer tényleg jó lesz?

2014. jan. 24. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen , bár elég drága meg nagy mennyiséget kell napi szinten beszedni belőle / testsúlytól függ/
2014. jan. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez immunerősitő ha jól tudom. A lányom szedte, bár nem tudom ez ugyanaz-e mert ő 3 hónapig szedte.

Nekem is nagyon sokszor van herpeszem. A múltkor ajánlották a lizint. Próbáld ki! Nagyon jó. Ha már elő is jött akkor is felgyorsitja a gyógyulást. Én kiszedtem egy dobozzal, mig szedtem (2hónapig) és még utána egy hónapig nem jött elő. Olvass utána a neten, meglátod mennyi jót irnak róla. Csak az lenne a jó ha folyamatosan szednénk.

2014. jan. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi. Már kiváltottam ezt úgyhogy hátha beválik. :)
2014. jan. 29. 12:48
 4/4 anonim válasza:

Szia :) remélem nem baj hogy írok

hátha szerencsém lesz és válaszolsz

érdeklődnék, hogy segített e a gyógyszer?

2014. nov. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!