Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Diagnosztizált HPV-s fertőzése...

ZRo25 kérdése:

Diagnosztizált HPV-s fertőzésem van, ami apró szemölcsök formájában jelent meg a hímvesszőm tövében. Mai naptól kezelem Condyline ecsetelővel. Emelett így lehet szexuális életet élni (állandó partneremmel) óvszer nélkül?

Figyelt kérdés

2014. jan. 24. 15:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen,sajnos már teljesen mindegy mindkettőtöknek. De arra számíts,hogy a Condyline úgy hat,hogy begyullad tőle a kezelt terület és valószínűleg egy darabig nem lesz "kedved" a szexhez.
2014. jan. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát én a partnered helyébe elmennék kivizsgáltatni, hogy megfertőződött-e vagy sem. Ha nem, akkor érdemes lenne elgondolkodnia a HPV oltáson, addig meg hanyagolni a szexet. Ha megfertőzödött, akkor már tök mindegy...
2014. jan. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva én meglepődnék,ha már nem fertőződött volna meg.
2014. jan. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is meglepődnék, de azért leellenőrizném...
2014. jan. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Párom beoltatta magát HPV ellen 2011 második felében, de feltétlenül elmegy kivizsgálásra, csak sajnos jövő héten lesz csak alkalmunk rá, addig meg nem tudjuk mi lenne a legjobb. Egyelőre a gyógyszer miatt nincs még semmi mellékhatás.

Köszönjük az eddigi válaszokat! :)

2014. jan. 24. 19:19
 6/10 anonim ***** válasza:
Nézd,ha még nem kapta el,már nem is fogja,ha 2 éve beadatta.Emiatt kettőtök között nincs gond. Ha már előbb elkapta,akkor viszont másnak továbbadhatja,de veled akkor sincs probléma. Amúgy, mielőtt beadják javasolt rákszűrésre menni (ez le is van írva talán benne is),éppen azért,hogy aki már fertőzött ne adassa be feleslegesen.
2014. jan. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%

Nem tudom itt vagy e még, de NEM LEHET!!!

Hát hogy lehetne?? BEVISZED A HÜVELYÉBE A CONDYLOMÁT?? NEM VAGY NORMÁLIS!

Tudod, a bőrfelületen terjed! Ha mondjuk megjelenik a külső nemi szerven, akkor ott terjed tovább a bőr dörzsölésével, te meg jól be akarsz neki robbantani a hüvelyébe?? Te jó ég...

2014. jan. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó válaszoló! Mivel nem új a kapcsolat,már bevitte!!!!
2014. jan. 31. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem nem feltétlenül. Attól még elfertőződött területet nem dörgölünk a hüvelyben
2014. jan. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szerintem csak óvszerrel szexeljetek addig. amíg ecsetelsz, addig tuti nem lesz kedved, mert iszonyatosan fáj még a bugyi hordása is! lehet, hogy már megfertőztétek egymást, de nem érdemes kockáztatni, hogy még a hüvelyedbe, méhnyakra is kinövések jelenjenek meg.
2014. szept. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!