Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szeretnék az ezüst kolloidról...

Gungasam kérdése:

Szeretnék az ezüst kolloidról tájékozódni a fogyasztói véleményeken keresztül. Használtátok e, mi ellen és mennyire volt hatásos?

Figyelt kérdés
Szándékomban áll ezüst-kolloidot alkalmazni rendszeresen általános fertőzés megelőző szerként, bőrön, szájban és belsőleg, influenza ellen.Különféle bőrképlet alakult ki a kezeimen és a testemen amik vörös hólyagszerű gyufafejnyi-gombostűfejnyi méretűek(talán melanómák?), kézfejeken pajzs forma lapos,barna szemölcs-halmazok.Ezek negatív elfajulását előzném meg. Előzetesen néhány véleményt olvasnék róla. Mivel abban a korban vagyok amikor már számíthatok az immunrendszerem természetes meggyengülésére ezzel egészíteném ki.
2014. jan. 27. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Imádkozz, hogy ne melanoma legyen, mert abba tisztességes kezelés nélkül fél éven belül belehalhatsz. Nagyon hamar ad áttétet, mindenhova. Ha tényleg van veszélye annak, hogy az melanoma, azonnal fordulj bőrgyógyászhoz.


A magam részéről használtam az ezüstkolloidot belsőleg és irrigálás formájában krónikus hüvelyi fertőzésre, semmit sem használt. Sőt, pont egy hete szedtem, amikor elkaptam életem legsúlyosabb megfázását, és benne vergődtem három hétig. Úgyhogy nekem nem tűnt csodaszernek, finoman szólva, pedig a létező legjobb minőségűt vettem komoly keresés után.

2014. jan. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2014. jan. 27. 17:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyébként (bocs, de ez a melanoma felidegesített), az ezüstkolloidot még természetgyógyász körökben is csak vírus-, gomba- és baktériumellenes szernek tisztelik, nem pedig rákgyógyító szernek... A melanomának ugye se a vírusokhoz, se a baktériumokhoz, se a gombákhoz semmi köze nincs...

Jobb lenne, ha bőrgyógyásszal megnézetnéd.

2014. jan. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nyugi, nem a Te melanoma gyanúd! A kérdésre kérem concentrálni....kösz.
2014. jan. 28. 20:06
 5/5 A kérdező kommentje:

Minden további válaszolónak: A kérdés nem az, hogy mit tegyek a bőrproblémáimmal kapcsolatban, valószínűleg csak gyanú az egész.

A kérdés az ezüst kolloiddal kapcsolatos!

2014. jan. 28. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!