Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi okozhatta? Talán valami vírus?

Mi okozhatta? Talán valami vírus?

Figyelt kérdés
Csütörtök este ettem egy szelet tortát mert a barátomnak volt a szülinapja. Tudni kell, hogy laktózérzékeny vagyok amire szedem is a Lactase nevű gyógyszert. Hajnali 3-kor arra keltem, hogy hányingerem van de visszaaludtam fél8-ig. Felkeltem, hogy indulok a suliba. De iszonyúan rosszul voltam, a gyomrom szúrt mintha marná a sav. Nem mentem suliba célirányosan hazamentem. Hazaértem egyből mentem is a wc-re hánytam. Aztán a hasam is ment. Majd, hogy legyen valami a gyomromba ettem egy kis kekszet meg ittam teát, ismét mennem kellett hányni. Utána ittam egy kis citromos vizet, meg ettem egy kis almát ismét hánytam. Aztán megfogadtam nem eszek-iszok semmit...akkor is hánytam. Este anyum főzött egy kis sós vízben krumplit az is kijött pedig 1 kis szelet krumplit ettem meg, mert nem tudtam enni se. Rázott a hideg, fájt mindenem 38 fokos lázam volt. Ma reggel már jobban ébredtem viszont fáj a derekam, vese tájékán mind a két oldalt. A bal vesémben van egy 13 mm-es echomentes cysta. Ma már tudtam enni is 2 pirítóst és iszom a teát, szénsavmentes vizet. Fogalmam sincs mitől lehetett ez tegnap, de nem hiszem, hogy 1 szelet torta ekkora galibát okozott volna. 21/L
2014. febr. 1. 11:53
 1/1 anonim ***** válasza:
A vírus jó tipp, de ha már javul a dolog, akkor aggodalomra nincs okod :)
2014. febr. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!