Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A H1N1, vagy más típusú...

A H1N1, vagy más típusú influenza rámehet az ember gyomrára?

Figyelt kérdés
3 napja folyamatosan fáj a gyomrom, megy a hasam, és picit az orrom is folyik, de nincs lázam, se torokfájásom. Az egész család taknyos, tüsszög, de láz senkinél nincs. Én viszont már megbolondulok a hasfájástól, bármit csinálok, nem múlik el.
2009. dec. 8. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is fáj a gyomrom ! Holnap doki !
2009. dec. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy van egy másfél éves legénykém, aki szintén taknyos, de az étvágya jó, nem sír (tehát az ő pocakja elvileg nem fáj), és láza sincsen.

Most mégis megijedtem, mert ha H1N1, akkor fogalmam sincsen, mit csináljak... Nem annyira magam miatt, inkább miatta aggódok. Bár tény, hogy nagyon gyengének érzem magam, ha nem lenne nagyi, azt se tudom, hogy láttam volna ma el a fiamat... :(


Most akartunk oltatni... :(

2009. dec. 8. 16:38
 3/3 anonim ***** válasza:
A szezonális influenzával ellentétben a H1N1 bél epithelsejtjeit is megfertőzi, így hasmenést okozhat, de nem a gyomorban, hanem inkább a belekben okoz panaszokat. De mindenképp magas lázzal jár (és ízületi fájdalmakkal), szóval, nem valószínű, hogy elkaptad.
2009. dec. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!