Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mitől lehet megduzzadva a...

Mitől lehet megduzzadva a jobboldali nyaki nyirokcsomóm? Pár napja meghúztam a nyakam és az elmúlt, most ez jött elő.

Figyelt kérdés

2014. febr. 11. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha fáj a torkod,esetleg a fogaddal van gond,attól megduzzadhat. Ha nincs más bajod,akkor az is lehet,hogy az nem egy nyirokcsomó,hanem a húzódás miatt egy izomcsomó. Kenegesd valamilyen non szteroid gyull.csökkentő krémmel (Voltaren.Fastum,Flector),ha ettől néhány nap alatt javul,akkor izom eredetű volt,ha nem,esetleg más panaszod is lesz(pl.torokfájás,nátha) akkor az előző.
2014. febr. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Öm, a nyakamat húztam meg 1hete, és azt kenegettem aztán elmúlt, ez lehet valami visszamaradás?
2014. febr. 11. 20:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet,de akkor nem nyirokcsomó. Fájdalmas?
2014. febr. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!