Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Beteg vagyok, kollégista,...

Beteg vagyok, kollégista, hogy kúrálhatom magam itt ha nem mehetek haza?

Figyelt kérdés

Hőemelkedésem van, a torkom legalább 2x-re dagadt (nyirokcsomó), a fülemre is ráment, nem csak hogy beszélni nem tudok, de már hallani is csak tompán hallok. 2 hete voltam beteg szintén hasonló tünetekkel, de az nem volt ilyen vészes :D Anyu nem enged haza - én se akarok hiányozni, rosszabb utána.

Szóval koleszban mikkel lehet gyógyítani magam olcsón, hatásosan? Gyógyszert nem adnak, nem engednek hogy vegyen az ember, valaki valami tanácsot tud?



2014. febr. 17. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogy-hogy nem adnak. Jogod van hozzá, hogy a fajdalmadat csillapitsd.
2014. febr. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sok hagymát és fokhagymát egyél. Ennek a másik előnye, hogy a társaid is békén fognak hagyni.
2014. febr. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elég nehézkes úgy járni az órákra, hogy nem hallod, mit mondanak neked. A családod nem akar neked pénzt küldeni gyógyszerre? Írd meg nekik, hogy eszerint nekik nem fontos az egészséged.
2014. febr. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hallani hallom, nem suketultem meg :D csak mint amikor be van dugulva :)

van penzem, de nem akarok tobb ezer forintos gyogyszert venni.

2014. febr. 18. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!