Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » SOS! Anyukám sósavat használt...

SOS! Anyukám sósavat használt a fürdőszobába és valamiért nagy mennyiségű klórgáz képződött! A fürdőajtót becsuktuk, mit tegyünk?

Figyelt kérdés
2014. febr. 22. 14:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szellőztessetek, de azonnal!!! És ne lélegezzétek be!!!
2014. febr. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szellőztessetek!
2014. febr. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Na jó, valószínű keveredett más fajta tisztítószerrel és ettől alakult ki a gáz.

ilyen esetben fürdőszobába ha van kis ablak kinyitni, és a legközelebbi szobához tartozó ajtót ablakot kinyitni de jó lenne minél több helyen és kereszthuzatot rögtön.

Lehetőleg ne legyetek a közelben de ide kereszthuzat kell.

Lehet akkor az egész házat elfogja árasztani de ha rendesen kiszellőztettek akkor nem lesz baj!

És ne érdekeljen hogy drága a fűtés, mert az egészségetekről van szó.

2014. febr. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Kiderült hogy nem klórgáz. Amikor anyukám kinyitotta a sósavas üveget elkezdett dőlni a füst aminek szúrós szaga volt, anyukám elejtette és kifolyt a földre. Nem keveredett semmivel. Szúrós szagú, elég büdös és megfájdult tőle a fejem.
2014. febr. 22. 14:31
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
a hidrogén klorid is mérgező kiscsillag, úgyhogy kéne szellőztetni!
2014. febr. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
szellőztetünk csak megemlítettem hogy nem klórgáz, szóval hidrogén klorid?
2014. febr. 22. 14:44
 7/12 anonim ***** válasza:
egyáltalán tudod te mi a sósav?
2014. febr. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Na sikerült kiszelőztetni?
2014. febr. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen kiszellőztettünk de még nagyon büdös van a fürdőben.
2014. febr. 22. 19:38
 10/12 anonim válasza:
Én háztartási gépszervizbe dolgozom és a mosógépeket, mindig sósavval szoktuk vízkőteleníteni, dzsuvázni, ecsettel-kefével... Csak gumikesztyűt szoktam használni, tehát arcvédő, maszk nélkül. A gőzeit mindig is beszívtam és semmi bajom, pedig nemrég voltam vérvételen is, nem mutatott semmi károsat, minden ok!
2014. febr. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!