Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 3-15-ig normális süllyedéses...

3-15-ig normális süllyedéses vérképen nekem mitől lehet 46?

Figyelt kérdés

van egy gyulladt nagylábujjam, ami igazából inkább gombás (szoptatás miatt még nem tudnak adni rá gyógyszert)

Lehet attól ilyen magas?

Anyám teljesen ki van készülve, már holtan lát szinte.


2009. dec. 10. 22:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Leggyakrabban a gyulladás miatt emelkedik meg, szóval, lehet (sőt, szinte biztos), hogy a lábujjad miatt van.
2009. dec. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, sőt. De ez már olyan, hogy tényleg halálra kéne rémülnöm és abbahagyni a szoptatást?
2009. dec. 10. 23:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyugalom.Nm rég gyógyultam meg...2 hétig mandulagyulladásom volt.55-ös volt a süllyedésem és semmi bajom már..:)
2009. dec. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egész biztosan a nagylábujjad miatt olyan magas. Nem értek hozzá, hogy szoptatáskor mi az, ami árt a picinek, de krémet nem adhat rá az orvos? Hátha külső kezeléssel is meg lehet szüntetni és akkor nem kell gyógyszert szedni. Nekem egy gyulladt foggyökér okozott magas vérsüllyedést, de amint kezelték, visszaállt a normális tartományba.
2009. dec. 11. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát erre már a sima krémek nem használnak, és csak egy nagyon agresszív gomba elleni kezeléssel tudnák megoldani.

Sokszor be volt nőve a körmöm és aztán jött a gomba. Mindig csak leszedték a körmömet, senki nem mondta, hogy az gomba, azt kéne megszűntetni. :-(

Még én is nézegettem neten, és kiderült, hogy a menstruáció alatt is lehet magasabb, nekem meg akkor épp volt. Így már érthető.

Pedig szerintem anyám már örült, hogy ismét elvihet a sebészetre. :-s

2009. dec. 11. 14:58
 6/7 anonim ***** válasza:
A körömgombát fungicid kencékkel kell kezelni legalább fél évig, különben vissza fog jönni... Csak nem biztos, hogy szoptatás mellett lehet ezeket használni, kérdezz rá egy orvosnál.
2009. dec. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ha valakinek segít, kiderült, több fogam gyökerén volt góc. A fogak amúgy panaszmentesek voltak, lyuk sem volt rajtuk. Elhaltak és góc lett rajtuk.
2010. júl. 20. 00:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!