Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nem bánta meg magát az aki...

Nem bánta meg magát az aki beoltatta? én vasárnap megyk, de eléggé kétes vagyok még benne. Mellékhatás?

Figyelt kérdés
2009. dec. 10. 22:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

felesleges most kérdezgetni a mellékhatásokat. mindenkinek csak az általánosak. vannak olyanok akik belázaosdtak pár napra.

mellékhatásokról évek múlva érdemes majdcsak beszélni.

ettől most nemleszel okosabb h ittmost páran beírjéák neked, h semmi mellékhatás, vagyhogy enyhe bőrpír, vagyhogy fejfájás...mert csak ilyeneket fogsz kapni.

2009. dec. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel.A mellékhatások csak jóval később jelentkeznek.
2009. dec. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mi másfél hónapja oltattuk be magunkat, és valóban semmi mellékhatás nem volt (még csak bőrpír sem).

Sem a gyerekeknél, sem nálunk, pedig mi két oltást kaptunk (szezonális+H1N1).

Olyan sem volt még, hogy OLTÁSTÓL évek múlva jönne elő bármiféle mellékhatás, ez egy orbitális baromság!!!


Egy cseppet sem bántuk meg, sőt mindannyian örülünk, hogy beoltattuk magunkat, azóta sokkal nyugodtabban nézzük a híreket, amik azért elég sokkolóak.


Érdekes, hogy a gyerekek így tél idején gyakran köhögtek, szipogtak, a suliból mindig valami nyavalyát hazahurcoltak, de most egyáltalán nem köhög egyik sem, semmi nyoma megfázásnak! :D


Mi eddig soha nem oltattuk magunkat influenza ellen, sőt gyógyszereket is csak akkor szedünk, ha elkerülhetetlen, de most erősen fontolóra vettem, hogy ezután minden ősszel kérni fogjuk az influenza elleni védőoltást, ha ezzel ilyen könnyen kivédhető egy kellemetlenség.


De mond csak : te HOL tudod beoltatni magad VASÁRNAP?...

Tudtommal az oltópontok, rendelők nem üzemelnek szombaton és vasárnap!

2009. dec. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Én inkább a hosszútávú mellékhatásoktól félek!
2009. dec. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én nem bántam meg magamat :D
2009. dec. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nekem a H1N1-től semmi bajom nem lett! csak 4 napig fájt a kezem. azon kívül semmi. most járt le a 2 hét. inkább a szezonálisnál félj! én kehes lettem tőle :S
2009. dec. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Egyszer beadott oltásnak nem lehet hosszútávú mellékhatása. Gondolom naponta meg nem adatja be senki...

Én beoltattam magam és azon kívül, h egy napig fájt a helye, semmi bajom nem volt. Azok közül, akiket ismerek és beoltatták magukat, szintén senkinek nem volt semmi problémája.

2009. dec. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Másfél hónapja oltattuk magunkat! Mellékhatás : senki nem beteg azóta sem a családban. Az iskolában, óvodában sorban ki dőlnek a gyerekek, az enyémek virulnak!
2009. dec. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

22:45-ös. te honnan tudod, hogy az h1n1-et kaptad el? ha nem végzik el azt a bizonyos nagyon drága tesztet, nem lehet tudni.

nálunk mindenki be van oltva. csak annyira fájt a vállam 2 napig, mintha vki ököllel ütött volna. az egy éves fiamnak a fenekébe adták, de semmi baj nem volt.

2009. dec. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én nem azt mondtam hogy azt kaptam el hanem azt hogy beadtam a H1N1-et nem lett semmi baj utána beadtam a szezonálist és azután 2-napig egyfolytában köhögtem (tehát nem a H1N1-et kaptam el hanem csak összeszedtem a sima oltáskor 1 kis bacit) amúgy meg sokszor mondták városunkban hogy a Szezonálistól tehát NEM a H1N1-től kicsit betegek lettek. de 1 szóval nincs ott hogy a H1N1-et kapták/tuk el. ha esetleg félreértettél bocsánat!:)
2009. dec. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!