Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tüszős mandulagyulladás lenne?

Tüszős mandulagyulladás lenne?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Neten ràkerestem, képek alapján nekem is az van.

Viszont csak a bal mandulámon látok ilyen foltokat.

És most kivételesen nem is fáj. Igaz nekem sajnos rengetegszer van vele problémám. Bár elmúlt hónapokban szerencsére nem is volt.


Menjek el vele orvoshoz, vagy mit tegyek?



2014. márc. 1. 12:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el, mert ha tényleg az fertőző lehetsz. Lázad van, nem érzed rosszul magad? Lehet mandulakő is ha nincsenek tüneteid, de azért nem igazán ugyanúgy néznek ki...
2014. márc. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én is már csak a hétfőt várom hogy elmenjek orvoshoz, mert már a fsz kivan h szerda óta csak levest eszek. Még a főzelék után is kész káosz. Te mit szoktál inni?
2014. márc. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szerintem ez 100% h genny van rajta.. Hála Istennek nem fáj, meg semmi.. Rendesen azt eszem eszem iszom amit eddig..


Azert is nem tudom mire vélni, mert régebben iszonyú szokott lenni.


Amikor tégla hàzban laktunk mindig bajom volt vele.

Mióta betonban, azóta alig alig.


Nektek nincs ilyen összefüggés?

2014. márc. 1. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!