Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit tegyek a helix piercingemmel?

Mit tegyek a helix piercingemmel?

Figyelt kérdés

(Ha rossz kategóriába írtam,akkor elnézést!)


[link]


A gondom az,hogy a piercingek mellett apró kis dudorok vannak,mint,ahogy a képen látszik,és reggelente pedig sárgás váladék van mellette. A váladékot eltávolítom,a piercing is megmozdul persze,de akkor viszont fáj,és olyan,mintha az ékszert kezdené benőni a bőr,utána pedig bevörösödik az egész. Ha nem nyúlok hozzá,akkor szép,de a váladék ott van,és azt le kell szednem.

A legalsót szúrták legutoljára,az viszont egykettőre begyógyult. Kentem tengeri sós vízzel,TETRAN kenőcscsel,most frissen facsart citromlével próbálkozom,de félek,hogy ez sem fog segíteni.

A piercernél voltam már persze,annyit mondott,hogy folytassam a tengeri sós ápolást. De az nem segít.

Nektek mi segített?

Már több,mint fél éve szúrták.

Előre is köszönöm!



2014. márc. 9. 11:02
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ha elmegyek a háziorvosomhoz,Ő szerintetek tudna segíteni?
2014. márc. 9. 11:06
 2/16 anonim ***** válasza:
27%
én betadinnal kezeltem. heti 1x érdemes kiszedni, és letisztítani a szúrás helyét és a pc-t is. nekem volt, hogy bedagadt a porc a szúrás helyén, de már elmúlt rég.
2014. márc. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ha kiveszem,akkor utána nem tudom visszarakni,csak a piercinges,a a baj. :(
2014. márc. 9. 11:08
 4/16 A kérdező kommentje:
agy talán az Aspirin-es kezelés?
2014. márc. 9. 11:09
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Octenisept + Tetran.
2014. márc. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Mint írtam,a TETRAN nem segített,de az Octenisept-et majd kipróbálom,köszi. :)
2014. márc. 9. 15:09
 7/16 Bellatrix:3 ***** válasza:
Mozgasd jó sokat. Tudom, hogy fáj, nekem is van 2. Az egyik több mint 1éves és néha be gyullad, meg pont ezt csinàlja...de akkor fültisztító pálcikával letisztogatod és mozgatod benne az ékszert. Nekem személye szerint az Oxigénes Víz bejött. Az egyik az oxigéneset ajánlotta, a másik a Betadint. Nekem az Oxigénessel hamarabb gyógyult. Ez már ilyen, ne szedd ki, szerintem begyógyul. Valószínű, hogy érte több ideig hideg, mert az nem jó. Vagy valami belekerült (koszra gondoltam). Vissza lehet menni, ahol szúrták, ott meglehet kérdezni mi baj vele. :) Gyógyulását kívánom...nagyon kellemetlen helyzet. :/ :)
2014. márc. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm! :)

Ma vettem rá teafaolajat,remélem az majd megeszi a kívánt hatását. :)

Amikor forgatom,csak akkor jönnek igazán elő a dudorok,viszont ha huzamosabb ideig nem piszkálom,akkor után nehéz megmozdítani,mintha kezdené benőni. o.O

2014. márc. 10. 15:49
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
A teafaolaj nem erre való, meg mozgatni se nagyon mozgasd. Octenisept:D meg tetran, de azt próbáltad.
2014. márc. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Bellatrix:3 ***** válasza:
84%
Ha nem mozgatja ráforr (ránő a bőr). Na de kinek mi. Nekem ha mozgatom fájt mint a nyavaja, de kibírtam...most meg már szép és kevesebb a baj vele :)
2014. márc. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!