Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek visszamenjek a...

Szerintetek visszamenjek a korhazba?

Figyelt kérdés
parom h1n1es lett, mar harom napja lazas volt, amikor kiderult. o mar jobban van, en tegnap este ota nem erzem jol magam. a lazon es hanyas-hasmenesen kivul minden tunetem van. bementem a korhazba, es nem voltak hajlandok megcsinalni a tesztet, csak egy altalanos kivizsgalast, mert ha nincs laz, nincs influenza. ezt mondtak. probaltam elmagyarazni, h nem szoktam belazasodni, tiz eve nem voltam lazas, elotte meg negy alkalommal voltam lazas, mind egy napig tartott. pedig tudogyulladasom volt ebbol ketszer. egyszer volt tudogyulladasom ugy is, h nem is lazasodtam be. na most azota 37.5 a hom, ami meg nem laz, de hoemelkedes. visszamenjek holnap?
2009. dec. 13. 23:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Vissza, de ha lehet, egy másik dokihoz!! És feltétlen közöld velük, hogy mi van a pároddal.
2009. dec. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
12%
Ha beoltattátok volna magatokat 1 hónappal ezelőtt, akkor most nem kellene f@sni!!!...
2009. dec. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj vissza!Akkor már nem ügyelet lesz, és remélhetőleg készségesebbek lesznek!És nyugodtan nyisd ki a szád, ha megint félretolnak!Mond el nekik amit ide leírtál, hátha egy értelmesebb orvossal találkozol majd!
2009. dec. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

tudjak, mert penteken egyutt voltunk a korhazban, amikor rola kiderult, es emlekeztek ram. es nem fosok, legalabbis nem magam miatt, csak nem tudom, h visszamehetek-e dolgozni.nem akarok masokat is megfertozni, es szovodmenyeket sem szeretnek.

kulfoldon elunk amugy, es nem tudtam, h itt is ekkora jarvany lesz, ez az egyik, a masik meg, h a vedooltas szrt se er, csak hat honapig ved, es csak 80%ban.

2009. dec. 13. 23:42
 5/6 A kérdező kommentje:

koszi a valaszokat egyebkent.

ezek szerint mas sem lazasodik be feltetlenul?

2009. dec. 13. 23:43
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősöm lánya sem lázas mégis h1n1es.

Kötni kell az ebet a karóhoz.Ne hagyd magad!

2009. dec. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!