Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vizsgálat után vérzés? Visszam...

Vizsgálat után vérzés? Visszamenjek a kórházba?

Figyelt kérdés
39 hetes vagyok, ma NST után megvizsgált a doki, de csak kézzel, gumikesztyűben, nem volt fájdalmas. Ahogy hazaértünk, egy tisztaság-betétnyi vér kizuttyant belőlem, nem élénpiros, inkább olyan színe van, mint a fagyasztott és felengedett epernek (bocs a hasonlatért). Ez normális? Vagy szülök? Vagy mi??
2010. nov. 16. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:
normális ilyenkor már, ne aggódj. Az is lehet, hogy a nyákdugó egy része.
2010. nov. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tágulsz vagy a doki kicsit "jobban" megvizsgált (bár írod, hogy nem fájt, tehát nem valószínű). Ha ezután már nem vérzel, akkor nem kell visszamenned, normálisnak mondható ennyi "vérzés", hiszen odalent elég vérbő vagy így kisebb beavatkozás is vérzést okozhat.
2010. nov. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ha nem múlik a vérzés, akkor menjél be. nekem is vérzéssel indult a 2. szülésem ( az első nem mert azt indították). elment a magzatvízem és utána pisiléskor véreset pisiltem.

de szerintem neked a vizsgálattól lesz, de mondom ha nem múlik, akkor menjél be, mert azt szokták mondani, hogy csak pár csepp vér van vizsgálat után, nem olyan sok mint neked.

könnyű szülést.

írj hogy hogyan alakulsz.

2010. nov. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát, most tisztasági helyett betettem egy eü betétet, meglátom, múlik-e. Nem élénkpiros, és nem is görcsölök.
2010. nov. 16. 16:38
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen. és nem tudtam, h a nyákdugóm, vagy a vizsgálat miatt. mindenesetre elmúlt. és nem szültem, csak a 41. héten.
2010. nov. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem is elmúlt azóta.
2010. nov. 18. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!