Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Éjjel óta fáj a tüdőm, hátamná...

Éjjel óta fáj a tüdőm, hátamnál és a mellkasomnál is, belenyilal, mintha tűt szúrnának a bordáim közé. Régebben is volt h belenyilalt a tüdőmnél. De most véres köpet is feljött, párnámon is lett pár csepp. Mitől lehet ez? L/19

Figyelt kérdés
2009. dec. 14. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jééézusom!!!Remélem már elindultál az orvoshoz!!!Ha még nem akkor most a legközelebbi kórházba menj be!Ez nem játék! Jobbulást!
2009. dec. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Irány a doki!! A véres köpet már igazán nem játék! Nagyon nagy baj is lehet belőle! Írj h mit mondott. Jobbulást!:)
2009. dec. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Szija!

Nekem is valami ilyesmi a problemam,csak nekem meg veres kopet nem jott...En ha levegot veszek nagyobbat akkor beszur,ha oldalt vekszek akkor is...Mar lassan tobb mint egy hete...Nem tudom mi ez holnap megyek orvoshoz,eloszor azt hittem hogy levego beszorult,de nem az kimegy egy ket nap alatt.Lehet tudogyulladas is...Menj el orvoshoz ez nem jatek foleg hogy veres kopet jon fel...Puszi

2009. dec. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szeintem vmi éles tárgy jutott a tüdődbe.A Discovery-n láttam hogy egyszer egy ember ahogy szerelte a padlást nem vette észre hogy egy szög került bele a tüdőjébe csak azt érezte mintha lenyelt volna vmit.Nagyon kevés múlott az életén.Ha tényleg ez a balyod akkor majd ledugnak egy kamerát a tüdődbe és egy speciális csipesszel kiveszik
2009. dec. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
tüdőgyulladás vagy tbc.
2009. dec. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ez valószinüleg tüdőgyulladás. azonnal orvos, vagy ügyelet!
2009. dec. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!