Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van olyan módszer amivel...

Van olyan módszer amivel pasinál el lehet halványítani a herpesz miatti élénkpiros részt?

Figyelt kérdés
Sajnos a hétvégén beteg voltam, és mivel a láz meg egyéb miatt legyengült a szervezetem, így most szépen egyszerre 3 herpesz is itt virít a szám szélénél. Kenegetem folyamatosan Telviran kenőccsel, meg néha arcszesszel "átmosom"(nem tudom az ebben lévő alkoholtartalom mennyire elegendő a vírusok pusztításához..), de azzal mit tudok tenni, hogy ne ilyen élénkpirosan virítson rajtam? Lehet valamit rárakni ami halványítaná? Mert még így pasiként is nagyon kellemetlen így kimenni az utcára, hogy egyszerre 3 is van rajtam.:(
2009. dec. 15. 13:33
 1/2 anonim ***** válasza:
van ez az új csoda a compeed tapasz, próba cseresznye, de készülj fel, elég drága
2009. dec. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ez egyszerü..szerintem is van ez a tapasz azzal ellehet tüntetni de mellette arc szesz és körömlakk lemosó..lehet hülyén hangzik..de magas az alkohol tartalma.. ami leszívja a színt.:)
2010. nov. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!