Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Vakbélgyulladás vagy fogamzásg...

Vakbélgyulladás vagy fogamzásgátló mellékhatása?

Figyelt kérdés
Nyár óta szedem a fogamzásgátlót, eleinte semmi problémám nem volt. Kb. féléve szorulásos panaszaim vannak, görcsök, reggeli erős rosszullét, napközben gyengébb. Napokban egyre súlyosabb, hőemelkedés, bal oldali hasfájdalom, gennyes széklet (néha enyhén véres is), reggel van, hogy le kell feküdjek annyira hányingerem van. Hasfalam eléggé kemény, hőemelkedésem van, fáradt vagyok akkor is, ha sokat alszom. Ha a fogamzásgátlóval van baj, akkor fölösleges belgyógyászhoz menni, de félek, hogy komolyabb bajom van. Holnap megyünk háziorvoshoz beutalót kérni. Már régebben is sokszor kiírt iskolából ezekkel a panaszaimmal, és, hogy "vírusom van"....... Szerdán a suliban nagyon rosszul voltam, a vérnyomásom is 140/100 volt.. nem tudom van-e hozzá köze, de leírtam.:)

2014. márc. 23. 12:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Véres székleted szokott lenni, és elintézte azzal, hogy vírusod van???? A helyedben AZONNAL mennék a belgyógyászatra!
2014. márc. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Ja, meg a napokban leginkább a végbelem fáj, és mintha az egész belem égne végig... Nem ettem semmi csípőset.:/
2014. márc. 23. 12:48
 3/20 A kérdező kommentje:
igen, azzal intézte el, meg kiír egy hétre.. volt, hogy felírt hashajtót is...
2014. márc. 23. 12:49
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak ijesztgetni, de szerintem tényleg nagyon sürgősen menjetek el! Akár vakbél,akár nem, nem érdemes halasztgatni.
2014. márc. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Az orvosod amúgy szerintem hülye, már bocsánat....
2014. márc. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem a fogamzásgátlótól van.

Ez valamilyen gyomor vagy bélpanasz, valamilyen komolyabb fertőzés vagy/és gyulladás, amivel sürgősen orvoshoz kell menni!!!

2014. márc. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
igen holnap kérünk beutalót, csak nem tudom mikorra kapok időpontot..:S
2014. márc. 23. 12:55
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen esetben, mivel a tüneteid elég komolyak és hőemelkedésed is van, szerintem kérjetek sürgősségi beutalót és akkor nem kell sehová időpont, hanem azonnal fognak fogadni.
2014. márc. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Sőt, szerintem beutaló nélkül is fogadnak a sürgősségin. (Engem legalábbis fogadtak, amikor vakbélgyulladásom volt.)
2014. márc. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
hát lehet, párom is ezt mondta, hogy fogadnának... de lehet itt nem :S
2014. márc. 23. 13:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!