Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Övsömör volt ez? Herpesz? Mi...

Övsömör volt ez? Herpesz? Mi volt/van?

Figyelt kérdés

Kb. két és fél-három hét alatt lejátszódott az arcomon egy övsömörhöz hasonló dolog, vagy hét-nyolc herpesz szerű dolog jelent meg (előtte sosem volt egy sem) az arcomon, illetve a combomon, szeméremdombon.

Akkor párommal nagyon vigyáztunk mindennel, se puszi, se semmi, nem tudtuk, elkaphatja-e. Nálam végre úgy tűnt, elmúlt, erre rá két napra neki kezdődött el az arcán megjelenni ez a valami, és ugyanúgy: arcán hét-nyolc, plusz belül a combján, nemi szervén. Utóbbi mindkettőnknek két nap alatt jött és ment, de az arcon ő is már harmadik hete nyüglődik. Ő elment dokihoz is vele, kapott krémet, ami elvileg holnap-holnaputánra elmulasztja, de kérdésem az, hogy ez valójában övsömör lehetett? Visszafertőzhet vele? (Mert elvileg elkapni is nehéz, ha övsömör is, bárányhimlősök mindketten voltunk, ezért félek, mikor léphetünk újra testi kapcsolatba egymással?)


2014. márc. 25. 15:21
 1/2 anonim válasza:
aki egyszer övsömörös volt,gyakorlatilag nem lehet mégegyszer.nagyon kevés az esélye.nem tudom pontosan de a viszonyitás végett kb 1:10000 hez hogy mégegyszer az legyél.de nálam nem ilyen tüneteket produkált.szerintem a leirtak nem arra utalnak.én egy hétig feküdtem vele,a fájdalomtol moccani sem birtam.ahogy a holyagocskák fájtak.söt lágyék tájékon nem is volt.csaqk a felsötestemen.
2014. márc. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Érdekes. De sajnos egyáltalán nem tudom beazonosítani. Az orvos azt mondta, pikkelysömör, de ahogy néztem az infokat róla, meg a képeket, egyáltalán nem, inkább övsömör, de az meg ahogy írod, nem kéne, hogy egyáltalán akár fertőzzön. Fájdalmaim nekem is voltak, meg, ami mindkettőnket eltalált nagyon, hogy a közérzetünket lecsapta annyira, hogy kikelni az ágyból sem volt kedvünk. Nagyon zavar, hogy nem tudom beazonosítani.
2014. márc. 25. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!