Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyi idő, míg kijön rajtam...

Mennyi idő, míg kijön rajtam egy vírusos torokgyulladás?

Figyelt kérdés

Ma reggelre éreztem, hogy teljesen bedagadt a nyelvcsapom, és nagyon fájt, már tegnap is fát a nyelés, de közel sem ennyire erősen.

A szombati buliban smároltam egy csajjal. A kettőnek lehet köze egymáshoz, vagy akkor már hamarabb kijött volna?



2014. ápr. 2. 13:58
 1/2 Andizsuzsi ***** válasza:

Soha többet ne smárolj, nagyon rossz hatással van rád!

Ha elég nagy vagy már a smároláshoz, akkor azt is tudnod kell, hogy vírusos torokgyulladást attól lehet elkapni, aki maga is rendelkezik vele. Vagyis ha a csaj is beteg volt, akkor igen, elkaphattad. Ha nem, akkor valaki mástól...

2014. ápr. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ember, szerinted hülye vagyok? :D

Fogalmam sincs , hogy a csaj hordozta-e a vírust, lehet, hogy igen, lehet, hogy nem.

A kérdés arra irányult, hogy mennyi idő alatt jöhet ki rajtam? Szóval elkaphattam-e tőle, így, hogy szombat este volt a buli, de csak mostanra betegedtem meg?

2014. ápr. 2. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!