Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Anonim szűrés sos?

Anonim szűrés sos?

Figyelt kérdés
Vecséshez közel hol lehet aids szűrést csináltatni? szombaton is nyitva vannak-e és ingyenes-e? ezek a legfontosabbak....azt tudom hogy teljesen anonim és nem kérnek semmit és még emailban is elküldik akár a végeredményt. nem tudom megnézni neten mert csak pár percre tudok fel jönni kávézóból. várom válaszotokat! nagyon nagyon köszönöm a segitséget!
2014. ápr. 8. 20:09
 1/5 A kérdező kommentje:
úgy tudom van ahol azonnal megcsinálják a tesztet azt viszont nem tudom hogy merre van és jobb lenne azonnal tudni... ezt még az rtl adásán láttam mikor az egyik szereplővel csináltak tesztet azonnal mivela rosszakarói azt terjesztették róla hogy beteg aztán ki is derült hogy nem az. szóval ilyenre gondoltam. köszönöm!!!
2014. ápr. 8. 20:16
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


Ez Budapesten van, akár 24 órán belül van eredmény, bár az 3.000 Ft. Egyébként egy hét.

2014. ápr. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm!!! :)
2014. ápr. 8. 20:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Bp-n a Szent László kórházban van egy órás teszt. ~két éve 7500ft körül volt az ára.
2014. ápr. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2014. ápr. 8. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!