Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » HIV szürés. Tervezi még...

HIV szürés. Tervezi még valaki, hogy megy mostanában? Mit éreztek? Én rettegek!

Figyelt kérdés
2014. ápr. 2. 10:42
 1/2 A kérdező kommentje:

26 éves elmúltam. 18 évesen volt egy barátom,akiről késöbb kiderült,drogozik ( szurja magát), tényleg nem tudtam róla.

Ő már baleset miatt nem él. Majd a következő párom, akivel 3 évig voltam együtt, róla is kiderült a droghasználat, de akkor már a végét jártuk a dolognak, ő most börtönben van. Utána megismerkedtem a jelenlegi párommal,már lassan 4 éve vagyunk együtt, és van egy 16 hónapos gyerekünk is.

Elővettem a 2012-es leleteimet, ahol átlag 22% volt a lymphocitám, és magasabb a granulocítám. Herpeszem kb 8-9 éve van,átlagosan 3-5 alkalommal évente de idén már harmadszor jött ki.. Most meg pár napja olyan mintha a tüdőm felöl éreznék fájdalmat.

Elképzelhető,hogy hipochonder vagyok, és már "keresem" a tüneteket, de... TUdom,hogy szürésre kell mennem, de rettegek. De el fogok menni napokon belül, de már kb eltemettem magam, mi lesz a gyerekemmel, párommal stb gondolatok vannak a fejemben.

2014. ápr. 2. 10:49
 2/2 xeniah ***** válasza:
Menjél el minél hamarabb! Ha halogatod, azzal nem jutsz előrébb, csak egyre rosszabbul fogod érezni magad. A gyermeked miatt is fontos, hogy meglegyen a szűrés. Elképzelhető, hogy semmi alapja nincs a félelmednek, és akkor feleslegesen rágódtál annyit a dolgokon. Sok ember hajlamos a legrosszabbat feltételezni, én is feltételeztem magamról egy betegséget, már majdnem minden tünetét megtaláltam magamban, aztán kiderült, hogy semmi olyasmiről szó sincs :) Remélem, már azóta elmentél a szűrésre.
2014. ápr. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!