Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Volt már, hogy nem mertetek...

Volt már, hogy nem mertetek köhögni, mert féltetek, hogy megfulladtok?

Figyelt kérdés
Meg vagyok fázva, nagyon köhögök. ACC 200at bevettem ma is meg tegnap is. Éjszaka egy keményebb, gömb alakú (olyan rágó állagú) zöld valamit köptem fel. Ilyen még soha nem volt. Reggel majdnem megfulladtam, mert fel akart jönni a váladék de megakadt a torkomon, és nem kaptam sehogy levegőt. Volt már valakinek ilyen? Inkább köhögjem fel? Nem fulladhatok meg benne?!

2014. ápr. 11. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Az slejm, fel kell köhögni ez a lényege. Okoz egy enyhe hànyinger érzèst, de fel lehet köhögni.

A köhögés pont a fulladàs elkerülésének egy mòdja.

2014. ápr. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az a légútrendszeredben képződő nyák. Azt ki kell köhögni. Ezt könnyíti a gyógyszered, de fogyasszál sok folyadékot hozzá.
2014. ápr. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, csak olyan sűrű, hogy mikor fel akarom köhögni megakad és elzárja a légutamat, nem merek emiatt köhögni.
2014. ápr. 11. 11:07
 4/4 anonim válasza:
Nekem is volt már ilyen. Mikor fel akartam köhögni nem nagyon kaptam levegőt és inkább visszanyeltem. Egy idő után magátol is kijön.
2014. ápr. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!