Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Reggel, délelőtt elég rosszul...

Reggel, délelőtt elég rosszul éreztem magam, most délután annál már jobban vagyok. Megúszhatom a lázat?

Figyelt kérdés

Tegnap este óta kicsit náthás vagyok, ma meg főleg, nem olyan komoly nátha, de folyik azért az orrom.

Reggel, délelőtt viszont tök gyengének és fáradtnak éreztem magam, lázam nem tudom volt-e, iskolában voltam éppen nem tudtam megmérni. Aztán délutánra jobban lettem, itthon megmértem, volt a hőmérsékletem 36,88 fok először, majd 36,57 fok legutóbb 36,19 fok. Ha nem érzem hogy különösebb bajom lenne, nem is fáj semmim, mennyi esélyem van megúszni a lázat meg a hőemelkedést? Éjszaka felmehet még?

18/F


2014. ápr. 14. 18:59
 1/1 anonim ***** válasza:
megúszhatod, egyél sok C vitamint
2014. ápr. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!