Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Pánikolok válaszokat kérek!...

Pánikolok válaszokat kérek! Szval az a baj, hogy ha nyelek fáj a torkom, d enem a mandulám hanem ugy az gész torkom, mintha izomlázam lenne, plusz akkoris megfájdul ha kinyitom nagyra a szám. Sztetek vmi fertőzés, vagy mi lehet? 16/L

Figyelt kérdés
2009. dec. 21. 17:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet,torokgyuszid van!
2009. dec. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sok volt a cumizás fiam :D
2009. dec. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Húha, hát ezért pánikolhatsz is. Egy torokgyulladás már mindenképpen indok rá, rohanj az ügyeletre, amíg nem késő!!!!
2009. dec. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
haha de vicces a cumis dolog... nemvolt semmi ilyesmi, de nekem eddig mindig mandula gyuszim volt, sosem volt torkokgyuszim.. mert nemfáj a mandulám hanem, ugy a torkom mintha az izom fájna, vagy nemtzdom, mert akkoris belefájdul ha megfeszitem:S
2009. dec. 21. 21:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyértelműen torokgyulladás, holnapra valószínűleg lázad is lesz.
2009. dec. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tudok neked egy jó megoldást. Kis női tükör, mond szépen hogy ÁÁÁÁ, tarts oda egy jó erős asztali lámpát és látni fogod mi a helyzet a torkoddal. Még azelőtt, hogy az orvos megmondaná. Ha valami olyat látsz amit nem kéne( ez valószínű) nézz utána neten a különböző mandulagyulladásoknak. Biztos megtalálod majd, neked milyen van.:)
2009. dec. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem is előfordul ilyesmi, rendesen fáj az egész nyakam, torkom mintha az izmom fájna. Kicsit most is így van. Én sok meleg teát szoktam inni és elmúlik. Illetve szedek vitamint és estére mindig beveszek szopogatós cukrot, pl. strepsils-t. Torokfájásra van van cukormentes is, de attól mert 2-3 nap este beveszel egyet nem romlik el a fogad.


Valószínűleg torokgyulladás, vagy csak a hidegtől. Komoly baj szerintem nincs, el fog múlni nyugi.

Esetleg napközben tekerj a nyakad köré puha sálat, főleg ha kimész.

De a legjobban a meleg tea kortyolgatása segít, most úgysincs suli tudsz sokat inni otthon. :)

2009. dec. 22. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
örülök h tetszett a cumis dolog :*
2009. dec. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!