Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogy egyem a fokhagymát, hogy...

Hogy egyem a fokhagymát, hogy ne érezzem az ízét és magában lehet enni? Mennyit ehetek belőle naponta?

Figyelt kérdés

Ha túl sokat eszek vajon bántani fogja a gyomrom? Mandulagyulladásom nem akar múlni és most elkezdtem már fokhagymát is enni, csak félek, nehogy kikezdje a gyomrom.


Magában lehet enni, csak úgy?



2014. ápr. 16. 23:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Sós piritósra kend a fokhagymát, igyál utána mézes teát. Végül rágcsálj el pár szál petrezselymet.
2014. ápr. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én szendvicsre is szoktam fokhagymát tenni, nagyon finom! Persze csak akkor,amikor tudom,hogy nem megyek sehova. Amúgy a petrezselyem valóban csökkenti a fokhagyma illatát. Ha nem magában eszed,akkor valószínűleg a gyomrodat sem bántja. Bármennyit meg lehet enni belőle (egyéni érzékenységtől függően),mert túladagolni nem lehet.
2014. ápr. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!