Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szívemmel lehet a baj?

Szívemmel lehet a baj?

Figyelt kérdés
Pár napja fájt a bal mellkas tájékom.Vettem be gyógyszert, másnap reggel még egy kicsit fájt,de du.ra elmúlt.Már akkoris észrevettem,ha úgy fekszem,vagy ha nagy levegőt veszek nem fáj.Mai napon mikor feküdtem ismát megfájdult egy kicsit,ha pozíciót váltottam elmúlt,de utána ismét fájt egy kicsit.Nem mellesleg ilyenkor egy picit mintha nehezebben venném a levegőt.17 éves fiú vagyok,rendszeresen sportolok(konditerem,box,foci) szerintetek szív fájdalom,vagy esetleg más? Az értelmes válaszokat előre is köszönöm!

2014. ápr. 26. 14:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem megnyugodhatsz, hisz annyi minden veszi körül a szívet hogy el sem tudnánk képzelni mi minden más okozhat hasonló tüneteket. Egyébként ha magadat szeretnéd megnyugtatni menj el egy szívultrahangra, nem veszítesz semmit, de megnyugodhatsz. Mellkas körüli fájdalom amúgy is előfordulhat bármitől, levegő beszorul vagy ilyesmi. Nem vagyok orvos de ilyen volt már velem is. Nekem a pulzusommal van probléma, sajnos arra gyógyszert szedek, de bízok benne hogy elhagyható lesz. Sportolj nyugodtan.
2014. ápr. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!